5 מוצרי הטיפוח שכל אישה חייבת

מדפי הקוסמטיקה בחנויות וברשתות עמוסים במאות סוגי מוצרי טיפוח ומוצרי קוסמטיקה, אשר מוצבים בגאווה וממתינים לנשים מטופחות שישלפו אותם מהמדפים וירעננו בהם את שגרת יום יומן. בעידן בו רשת האינטרנט עמוסה בטיפים שונים מחברות רבות המציעות מוצרי טיפוח ליום יום, לא אחת אנו מוצאות את עצמנו בוהות מול מגוון המוצרים המוצבים על המדפים ובוחרות את האיכותיים ביותר, כי כאשר הדבר מגיע לטיפוח עור הפנים והגוף, כל אישה יודעת שאין מקום לפשרות!

אז בואו נראה מהן חמשת המוצרים שאת חייבת לרכוש!

סבון פנים משובח

למרבה הצער, נראה כי נשים ממעטות בחשיבותם של מוצרי הניקוי לפנים. טוב, לא כל ערב יש כוח להסיר את האיפור וודאי לא לאחר בילוי בו את חוזרת גמורה וכל שאת רוצה זה להיכנס למיטה, אך ניקוי יסודי של הפנים על ידי סבון פנים איכותי ישמור לך על עור הפנים לאורך זמן רב, בעוד מגבוני ניקוי לפנים יותר ימרחו את האיפור ויחדירו אותו לעור. כמובן שלאחר רחיצת הפנים – זה הזמן הטוב ביותר למרוח קרם פנים מרענן.

בבחירת סבון פנים, חשוב לבחור סבון שמותאם לסוג העור שלך, שהרי ניקוי הפנים היא פעולת טיפוח שגרתית וחשוב מאד להקפיד עליה. מעבר לכך, עור פנים נקי וצלול, יקלוט לתוכו קרמים בצורה יותר אפקטיבית מאשר עור פנים מלוכלך מאיפור וזיעה.

מסכת פילינג לטיפוח הפנים

ביצוע פילינג לפחות פעמיים עד שלוש בשבוע, הוא הכרחי לשמירה על עור הפנים והוא שלב חיוני בדרך להסרת תאים מתים מהעור. פילינג למעשה הוא ניקוי יסודי של העור בשיטה ידידותית, עצמאית ופשוטה וללא צורך לגשת לקוסמטיקאית, אלה תוכלי לבצע זאת באופן עצמאי בשגרת היום יום. לבעלות עור שמנוני – מומלץ ג’ל גרגרים, ולבעלות עור יבש מומלץ להשתמש בפילינג ללא גרגרים.

 קרם פנים

מריחת קרם פנים באופן יום יומי, נותן ברק ייחודי לעור הפנים ושומר עליו רענן לאורך כל היום. אך יחד עם זאת, חשוב לציין שישנם סוגים רבים של קרמים המתאימים לסוגים שונים של עור. את הקרמים יש להתאים בקפידה לסוג העור, כך שטרם הבחירה חשוב להתייעץ עם קוסמטיקאית או יועצת שתתאים לך את הקרם הטוב ביותר לפי עור פניך.

קרם גוף מפנק

הכי כיף לצאת מאמבטיה טובה ולמרוח קרם גוף מפנק בניחוח נעים. הקרם נועד לרכך את עור הגוף וכמובן להעניק לו ניחוח נעים שילווה אותך לאורך כל היום, אך חשוב לבחור את הקרם בהתאם לסוג עורך.

טיפוח הציפורניים

זה לא סוד שכל אישה רוצה מראה ציפורניים מרהיב ויפה, אך לא כל אחת זוכה בציפורניים טבעיות וחזקות, אך מה שלא עושה הטבע, עושה הטכנולוגיה. כמובן שתוכלי לטפח את ציפורניך באופן עצמאי על ידי לקים וכלים מיוחדים או לגשת לקוסמטיקאית.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן