טיפול בצלוליט

מטריד אותך מראה הצלוליט? מתוסכלת?

כרמי מרכז קוסמטי רפואי ברחובות מזמינה אותך לפתוח דף חלק בטיפול בצלוליט.

טיפול בצלוליטיס נעשה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הטיפול יעיל ומקצועי ותתחילי לחיות כמו שתמיד רצית.

צלוליט אינו גזירה משמיים, אין צורך לסבול או להתבייש החיים יפים ויכולים להיות הרבה יותר קלים ומשוחררים ללא תסכולים וחוסר בטחון, אפשר ללבוש כל מה שמתחשק ולהרגיש טוב עם גופך.

טיפול בצלוליט יכול לשחרר אותך מהמבוכה שיש לך כשאת מסתכלת במראה ולהעניק לך איכות חיים שתמיד רצית, שיטת כרמי לטיפול בצלוליט היא שיטה בטוחה עם התחייבות לתוצאות עם 100% בטחון.
עורך יהיה חלק ומתוח כבר לאחר הטיפול הראשון תיראי תוצאות נראות לעין ותוכלי לחזור לשגרה ולקצור מחמאות מכל הסביבה: 
“סבלתי מצלוליט הייתי בלי מצב רוח זה השפיע על הביטחון העצמי שלי לא יכולתי ללבוש בגד ים ומכנסיים קצרים…..” 

או קיי! אתם עומדים לצאת למסע שבו החיים שלכם עומדים להשתנות, המסע בלווי כרמי מרכז קוסמטי רפואי תוצאות מובטחות החל מהטיפול הראשון. כרמי מודעת שלביצוע טיפול בפצעים בפנים משמעות רבה לביטחון העצמי, טיפול באקנה מחייב שגרת טיפול שונה וכרמי בנוסף להענקת טיפול בפצעים בפנים מנחה את המתבגרים איך לא לחטט בפנים, פעולה הגורמת לצלקות. לאחר יבוש פצעי האקנה לעיתים צריך להתמודד עם העלמת כתמי אקנה וזאת הסיבה שלכן טיפול באקנה בפנים מצריך מומחיות רבה.

בייעוץ הראשוני כרמי מרכיבה תכנית טיפול מדויקת ופשוטה כיצד להיפטר מהמטרד של הפצעים.

לפצעונים שמתנחלים על הפרצוף יש השלכות לא רק על המראה החיצוני, אלא גם ובעיקר על הדימוי העצמי מתבגרים רבים עם פצעי בגרות מגלים רצון עז להיראות כמה שפחות בחברה ומבטלים צדדים חיוביים באישיותם ובהופעתם.

הרבה פעמים יש לחצ’קון אחד משמעות גדולה יותר מדברים אחרים שסובבים את המתבגרים. לפצעי הבגרות יש השלכות על הדימוי העצמי של המתבגר ולחוסר נוחות. 

צלוליט לא משנה איך תבחרו לכנות את הבעיה, הוא מפגע אסתטי וסובלים ממנו 90% מהנשים. אולי האויב האסתטי מספר אחד של הנשים, אינו מבחין בין רזות לשמנות צעירות ומבוגרות ,ומרגע שהחל לבצבץ מתחת לעור (נראה כמו עור תפוז – עור כמו גבינת קוטג’) הוא שם ומהווה בעיה שגורמת לנשים אי נוחיות, התופעה מטרידה אותם והסיבה המרכזית לצלוליט היא זרימת דם לא תקינה שגורמת לתפקוד לקוי של המערכת הלימפטית, הצלוליט מתחיל תמיד בהצטברות של תאים זקנים מתים שנצמדים לרקמות והגוף לא יכול לפנות אותם.

תרומה נכבדה להחמרת הבעיה יש לגלולה נגד ההיריון או לטיפול הורמונאלי אחרי הפסקת הווסת. התופעה נפוצה יותר אצל נשים ומקורה לרוב בחוסר איזון ומעודף אסטרוגן, בשאר המקרים המקור יכול להיות מתזונה לקויה עישון, אלכוהול, מתח, חוסר פעילות גופנית, מחסור באוויר צח וכדומה.

חבישות והצרת היקפים
Techni-Slimming-Guinot

טיפול בצלוליט מצריך טכנולוגיה שמזרימה את הדם

טיפול בצלוליטיס מתמקד באזור הישבן, הירכיים, הבטן והשוקיים למה הוא מגיע? יש הטוענים שהרקע להיווצרותו הוא גנטי והצטברות עודפת של שומן ונוזלים ש”נדחסים” אל תוך התאים והתאים “מתנפחים” מעודפי פסולת ונוצר מראה של שקעים במרקם העור, ולכן טיפול בצלוליטיס מצריך טכנולוגיה שכרוכה בהאצת זרימת הדם והמרצת מערכת הלימפה על מנת לגרום להעלמת צלוליט ולשיפור במראה הצלוליט.

הצלוליט מתחיל להיווצר בסביבות גיל 18 אך בשלב זה הוא לא תמיד ניכר לעין בגלל גמישות העור, לכן חשוב טיפול בצלוליט בגיל האמור על מנת לדחות את רוע הגזירה.

העלמת צלוליט נעשית בשילוב מכשיר בטכנולוגיה מתקדמת ובשילוב תכשירים שמצמצמים ומטשטשים את הצלוליט. שיטת כרמי בטיפול בצלוליט, היא שיטה מנצחת להעלמת צלוליט ולשיפור ניכר במרקם העור.

“הרבה שנים אני נלחמת עם הבטן שלי והצלולייט וכבר אחרי הטיפול השני,
הטיפול ממש עזר לי ואני יכולה ללכת עם ביקיני…..”

סהר פחימה: “רציתי לחטב את התחת והירכיים, וכבר מהטיפול הראשון הישבן מחוטב והטייץ יצא מהארון! אני ממליצה מאד”

דיאנה קולורובה: “שנים אני נלחמת בבטן ובצלוליט. אחרי טיפול שני אני יכולה סוף סוף ללבוש ביקיני! תודה כרמי!!!”

הטיפול בצלוליט הוא בהתאמה אישית לפי האבחון ובהתאם לפיזיולוגיה של כל מטופלת. לקוחות רבים חוו את טיפולי העלמת צלוליט והתוצאות הקליניים היו נהדרים.

לגולשות האתר בלבד ניתן לחוות את הטיפול במחיר היכרות של 199 ₪ בלבד.

הטיפול כולל: טיפול במכשיר העלמת צלוליט + תדריך אישי איך להפטר מצלוליט ולהיות מרוצה מגופך .

פנו לכרמי מרכז קוסמטי
לטיפול המקצועי והיעיל ביותר:
“אני הגעתי תקועה במישקל ומתוסכלת ותוך 48 שעות
ראיתי תוצאות של בטן שטוחה ומוצקה יותר….”

מורן נסיר: אחרי הרבה דיאטות, התעמלות ומאמצים ללא תוצאות, רק כרמי עזרה לי להוריד את העודפים בירכיים והבטן!! 
דילוג לתוכן