פדיקור רפואי

Applying_HandRepair בכרמי מרכז קוסמטי ישנה מחלקה של פדיקור שנחשבת למרכז מוביל המעניק טיפולי פדיקור ברחובות, מקום שבו עוזרים לאנשים לטפח את כף הרגל ולפתור בעיות שיש בכף הרגל.

ישנה חשיבות עליונה בטיפוח כף הרגל וכרמי טוענת שטיפוח אישה מתחיל מלמטה בכף רגלה. אישה המקפידה על פדיקור תקופתי בדרך כלל גם מטפחת את עצמה.

בקליניקה אנו מקפידים על היגיינה,חשוב לנו לוודא שכל הכלים והמכשירים המקצועיים עוברים חיטוי מלקוח ללקוח כמו כן כל האביזרים שאנחנו משתמשים במהלך הפדיקור הינם חד פעמיים.

טיפולי הפדיקור הרפואי נעשים במקצוענות רבה ובעל מקצוע שמוסמך לעבודה. העבודה בפדיקור רפואי מתבצעת עם כפפות שמוחלפות מלקוח ללקוח, כשהפדיקוריסטית עצמה שוטפת ידיים ומחטא את הכלים במכשיר עיקור מיוחד.

הניקיון ורמת המקצוענות היא שהובילה את המכון למקום הראשון מבין המכונים המציעים טיפולי פדיקור רפואי ברחובות.

יותר ויותר נשים וגברים מבינים את חשיבות השמירה על בריאות כפות הרגליים טיפוחן ותחזוקתן.

כל אחד צריך לטפל בכפות הרגליים שלו ולעשות פדיקור ממש כמו ששומרים על בריאות השיניים והיגיינת הפה ואנשים מבינים עד כמה התחזוקה של כף הרגל תורמת לאיכות חייהם.
 

במיוחד כאלה שכף רגלם היא חלק בעיסוקם כגון: כדורגלנים, רקדנים, חיילים ואנשים העובדים במרבית שעות היום בעמידה על הרגליים שסובלים בדרך כלל מתופעות הקשורות לשחיקה של כף הרגל.

הפדיקור הרפואי נותן מענה ליובש והתפוררות העור, אדמומיות וגירודים, ריחות רעים, יבלות, או ציפורניים חודרניות.

במרכז הקוסמטי כרמי אנו מומחים לפדיקור רפואי המותאם לאנשים סוכרתיים ומבינים את צרכיהם.

טיפול פדיקור רפואי תקופתי חשוב מאד ואם אתם מחפשים מקום שמעניק טיפולי פדיקור ברחובות, אנחנו הכתובת לפתרון, טיפול פדיקור רפואי תקופתי יכול למנוע תופעות אלה ואחרות ולעזור לשמור על כפות רגליים בריאות וגם אסתטיות,שכיף לדרוך עליהן ללא כאבים ובעיות, וגם שנעים לחשוף אותן כשצריך בביטחון מלא.

הפדיקור הרפואי שנעשה במקצוענות מתעסק בעור יבש סדוק וקשה בפטרת העור והציפורניים, ציפורניים חודרניות, יבלות ונקודת לחץ, ריחות רעים, פדיקור לחולי סכרת, אדמומיות וגירודים.

כרמי טוענת שפדיקור לאישה או לגבר הוא הליך אסתטי מחויב המציאות ואם יש בעיה בכף הרגל הלחץ זולג לכל הגוף.

פדיקור רפואי משחרר לחצים, מרגישים מין “קלילות” בהליכה ומרגישים נהדר לאחר הטיפול.

יצחק מיכאל סבל מאוד מציפורני הרגליים

שלושה תנאים הכרחיים להתהוותה של הפטרת:
 • לחות
 • טמפרטורה
 • סביבה חשוכה
הטיפול בקליניקה בפטרת הוא על ידי לייזר בעל אורך גל מיוחד בשילוב פורמולות שתפקידם מיגור הפטרת וריפוייה. כבר לאחר הטיפול הראשון רואים תוצאה נראית לעין.

כרמי לא ממליצה לקחת כדורים לבליעה כי ישנם מקרים של פגיעה בתפקודי הכבד בזמן הטיפול התרופתי.

בכל המקרים הטיפול חייב להיסמך על טיפול פדיקור רפואי תקופתי ושמירה יומיומית על היגיינת כף הרגל וסיבון יומיומי, והחשוב מכל הוא ייבוש מוחלט של כף הרגל.

כרמי בעלת המכון שמציע טיפולי פדיקור רפואי ברחובות טוענת שטיפולי פדיקור תקופתיים חוסכים המון בעיות. בואו לטיפול ותרגישו נהדר.
 
טיפוח כף הרגל בקיץ
בחודשי הקיץ כשחולמים על כף רגל מטופחת וענוגה דווקא אז גדלים הסיכונים לבעיות רפואיות ולפגמים אסתטיים בכפות הרגליים.

כאבים מה הסיבה?
הליכה בנעלי עקב או בנעליים בעלות סוליות דקות או קשות, הליכה בנעלי עקב גורמת להפרה של העומסים בכף הרגל – רוב העומס מופעל על קדמת כף הרגל, והדבר גורם לכאב, גם הליכה בנעליים בעלות סוליה שחוקה גורמת לעיוותים במנח כף הרגל ובצורת ההליכה.

מה עושים:
צמצמו את משך הזמן שבו אתן מסתובבות בנעלי עקב – העדיפו נעליים עם סוליה עבה ורכה.
השתמשו בתמיכות לכף הרגל, שמסייעות להפחית את העומס באזור הכואב או ברפידות הנצמדות לנעל ומספקות הקלה מיידית לכאב.

הניחו את כפות הרגליים הכואבות במגבת עם קרח למשך עשר דקות.
כרמי טוענת שגוף רגוע בלי מתחים, מתחיל בכף הרגל, כף רגל לוחצת או כואבת משדרת למוח לחץ והגוף לא רגוע. ולכן טיפול בכף הרגל זה חשוב מאד.

ריח רע מה עושים?
ריח רע בדרך כלל מעיד על זיהום פטרייתי או חיידקי, כף רגל לחה ומיוזעת מספקת תנאים נוחים להתפתחות פטריות ולהתרבותן ולכן זה חשוב להשתמש בטלק רפואי כל בוקר לאבק את כף הרגל ובתוך הנעל.

הקפידו לאוורר את כף הרגל, לשטוף ותמיד לייבש אותה.
להשתדל לצמצם את משך הזמן שבו אתם מסתובבים עם נעליים סגורות.
העדיפו נעליים מחומרים טבעיים וגרבי כותנה שסופחים את הזיעה, לא הזיעה שמביאה את הריח אלא התהליך של התפרקות החיידקים, ולכן יש להקפיד על היגיינה יום יומית.

הכינו אבקה אנטי פטרייתית ביתית: קחו סודה לשתייה (יוצרת סביבה בסיסית שאינה נוחה להתפתחות פטריות). הוסיפו 3-4 טיפות של שמן ברוש או עץ התה (שמנים אתריים) ערבבו ופוררו את הגושים שנוצרו, מרחו את כפות הרגליים ובתוך הנעליים והשאירו למשך הלילה. חזרו על הפעולה כמה פעמים במהלך השבוע.
 
פטרת – האויב הגדול של הציפורניים מהי הסיבה?
פטרייה היא סוג של מזהם, היא מידבקת ומתפתחת בעיקר באזורי גוף לחים וחשוכים שאינם חשופים לאור.

מה עושים:
 • אל תסתובבו יחפים במקומות ציבוריים (בריכות שחייה, מקלחות ציבוריים)
 • אל תשאילו נעליים מאדם אחר
 • השתמשו במגבת אישית לרגליים.
 • הקפידו על רגליים יבשות ומאווררות.
 • פזרו טלק אנטי פטרייתי על כף הרגל ובתוך הנעל.
 • היום ניתן לטפל בפטרת הציפורן בלייזר וללא כדורים לבליעה – טיפול חיצוני ללא כאבים. פטרת שאינה מטופלת בזמן עלולה לגרום לסיבוכים נוספים, לעבור אל ציפורני הידיים ולהדביק אנשים אחרים.

יבלת ויראלית מה בסיבה?
יבלת ויראלית נגרמת לרוב מווירוס שמתפתח בסביבה חמה ועשירה בלחות ולכן היא אופיינית יותר לקיץ.

מה עושים:
 • אל תלכו ברגליים יחפות בבריכות שחיה ובמלתחות ציבוריים. חלק מהיבלות עוברות מעצמן ואינן דורשות טיפול ואילו חלקן ניתנות להסרה אצל מומחה לבעיות כף הרגל.
 • הכינו תערובת ביתית לטיפול ביבלות: ערבבו שמנים אתריים (עץ התה, רוזמרין, תימין) טיפה מכל שמן ובעזרת קיסם מרחו את התערובת כמה פעמיים ביום.
 • יובש וסדקים מהי הסיבה?

האוויר החם מייבש את העור וסודק אותו. הסדקים עלולים להפוך לחתכים פתוחים וכואבים ולפעמיים חיידקים נכנסים דרכם לעור ויוצרים זיהום.

מה עושים?
 • שימוש קבוע בתכשירי הזנה לכף הרגל עשוי להחליק את הסדקים ולמנוע מהם להזדהם.
 • רקחו תכשיר הזנה ביתי: הכינו תערובת של שמנים אתריים (דקל, קוקס, גרניום, פצו’לי) ומרחו אותה על כפות רגליים נקיות ויבשות לפני השינה. גרבו גרביים נקיות והשאירו אותן עד הבוקר חזרו על הפעולה כמה לילות.
דילוג לתוכן