שרת הפנים

הרי יש ימים שאת מסתכלת במראה ופתאום מתחשק לך לעשות משהו עם עצמך.

נכון?

האם כשאת מסתכלת במראה את אומרת לעצמך ״וואי אני נראית סבבה״?!


20150308_162556אז אני כשרת הפנים,

מציעה לך לעשות טיפול משולב שהוא אפקטיבי ביותר בתוצאות.הטיפול הוא מיוחד הוא משלב כמה שיטות כדי לגרום לעור הפנים להראות צעיר ועם מראה טבעי.

שיטת הטיפול המשולב ניקראת ״סקין בוסטר״ אני מאמינה ״שכל אישה צריכה לדעת מה מתאים לה״ לכן חשוב לעשות תיאום ציפיות עם הלקוחה כדי להעניק לכל אחת את הטיפול שמתאים לה לפני טיפול ״הסקין בוסטר״ כי הוא מעניק לעור מראה טבעי וצעיר והוא התחליף לסיליקון שנראה נורא לא טבעי ועם מראה מלכותי של בובת שעווה.

אנשים היום חיים יותר זמן וכולם רוצים להראות יותר טוב ולכן טיפול מונע הזדקנות העור הוא עדיף.

לא צריך לחכות לקמטים העמוקים שיגיעו רצוי להתחיל לטפל ברגע שיש קמטים קטנים וסימנים נוספים שמעידים על התבגרות העור כמו כתמים וריפיון ניתן להתחיל את הטיפול בגיל צעיר, לא גיל 20 אבל כן בגיל שהאישה שואלת את עצמה שאלות מול המראה כשהיא לא מרוצה ממראה פניה חשוב לתחזק את עור הפנים וצריך לשמור על איכות העור.

אז החידוש בשיטה שלי שלא מטפלים רק בקמט ספציפית אלא אני עושה זום על כל הפנים צוואר ומחשוף כיחידה אחת ומטפלת בשיטת ה״סקין בוסטר״ שמעניק לעור איכות מוצקה ומראה צעיר וטבעי.

הטיפול הוא שילוב של כמה טכנולוגיות שונות וחדשניות שעובדות על מנגנונים שונים ותורמות לחידוש העור ולמיצוקו. התהליך הוא  דבר ראשון טיפול בגלי רדיו ולייזר חדשני לריפוי וחידוש העור וזאת מבלי לפצוע את העור מבחוץ.

לאחר מכן הזרקות קטנות ע״י מכשיר מזו בחומצה היאלורונית כשהמטרה היא לא למלא את הקמט אלא שיטה מתוחכמת יותר ליצור מעין רשת של תמיכה ומיצוק לעור הפנים.

היתרונות של השיטה היא תוצאות מהירות, שיפור משמעותי במיצוק העור והגדולה היא שהמראה טבעי לחלוטין, הכי כייף שהטיפול לא כואב והערך הנוסף של הטיפול הוא שהוא מרחיק את הצורך בניתוח פלסטי. לא יוצאים נפוחים אלא עם אדמומיות מסוימת שחולפת תוך מספר שעות אין צורך לעשות כמו פעם פילינגים עמוקים ששורפים את העור עם תופעות הלוואי שההחלמה הארוכה מנטרלות אותך משגרת היומיום.

יש לי לקוחות שעובדות עם קהל ומיד אחרי הטיפול אם יש אדמומיות קלה הן מכסות עם קצת מייק אפ והולכות לעבודה מיד אחרי הטיפול, יש מיקרים שיש צורך רק בטיפול אחד ויש נשים שיזדקקו למספר טיפולים או שניים בלבד זה מאוד אינדיבידואלי מה שכן הטיפול לא יקר ולכל כיס התגובות של הסביבה שלך תהייה “אוי את ניראת ניפלא”! החלפת מייק אפ? רזית? וזה מה שיפה בטיפול שאת ניראת ניפלא באופן טבעי לגמרי, חשוב להרגיש סבבה.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן