שום קרם בעולם (גם מה שאני מוכרת) לא יצליח להעלים קמטים

מה כן?

תקבלי את התשובה בהמשך יקירה.


אני מאוד אוהבת את העבודה שלי אני וורקוהולית. אני לא מפסיקה לחשוב על עסקים גם כשאני בחופשה.

את המכון שלי בסיטי ברחובות קניתי משיטוטים והליכות רגליים תוך כדי חיפוש מבנה שיהיה בנוי על הקרקע כי חלמתי על קליניקה עם הרבה חדרים שיפנו לגינה טרופית.

כשראיתי את הנכס שהיום הוא הקליניקה שלי הצבעתי על הנכס, שמתי דגל וירטואלי במוחי.

במקום יצרתי קשר עם בעל המקום ושכנעתי אותו למכור לי (הוא לא רצה למכור בכלל). הגשמתי חלום ורכשתי את הנכס שהיה מוזנח, הרסתי את כל הקירות, השארתי רק תקרה ושטח של 130 מטר שעצבתי מחדש בחשיבה שכל חדר יפנה לגינה טרופית ירוקה ומזרקת מים.

עיצבתי את 7 חדרי הטיפולים בגווני פסטל רכים של אפרסק, בז’, צהבהב רך ותכלת בתולי. העיצוב הרך והרומנטי משתלב עם המכשירים לשיקום עור הפנים והגוף שהם בעלי טכנולוגיה מתקדמת.

חדרי הטיפולים אסתטיים ומרווחים שניקיון ניכר בכל פינה וריח של לימון גרס וונילה אופפים את המקום. החדרים פונים לגינה מטופחת שמאוד חשוב לי הטיפוח שלה כי הלקוחות שלי אוהבים לשבת בה ולשתות תה צמחים לצלילי פכפוך המים שזורמים מהמזרקה.

האווירה הרכה והמזמינה חשובה לי כי לעולן היופי התגלגלתי עקב כוויה קשה בפנים מתכשיר שקניתי ללא הדרכה מקצועית כדי לרפא פצעונים. עקב הכוויה קיבלתי גלדים מבהילים שהשאירו כתמים מכוערים.

הייתי מבוהלת, כולה נערה עם פצעונים הורמונליים בלי הדרכה זה היה טראומה בשבילי. עד היום יש לי טראומה שלא יהיו לי כתמים בעור הפנים, גם שנים אחרי שריפאתי את העור שלי מכתמים. היום אין לי צורך בכלל במאק אפ, ובגילי העור שלי יותר יפה מאשר הייתי צעירה כי הטיפולים משקמים את מרקם העור.

באופיי אני מלימון עושה לימונדה. הטראומה הולידה את האהבה לתחום היופי ושיקום העור. הבנתי שבטחון עצמי הוא מצרך מבוקש מאוד, לכן הרגשתי שזה היעוד שלי לעזור לאנשים להיות אסתטיים, להגשים חלומות שלהם כדי להיראות יפים ונחשקים, כי מראה יפה ומטופח מעיד על האדם שהוא מבוסס, מצליח ובריא.

אחרי הצבא למדתי קוסמטיקה בארץ והמשכתי ללימודים גבוהים יותר בפריז. מידע ונסיון של שנים הקרם פנים שלך יכול להיות הכי טוב בעולם אבל בלי הטיפולים במכון הוא לא יחדור לשכבות העמוקות בעור. גם לא הקרמים של פריירי, אסתי לאודר, לנקום וקליניק, גם לא שלי. היום עולם הקוסמטיקה הוא כמו האייפון –התחום משתדרג כל הזמן. לכן אני רוכשת מכשירים טכנולוגיים חדשניים כדי שהטיפולים במכון היופי שלי יגרמו לחומרים קוסמטיים לעבוד בחדירה טובה לעור הפנים.

הקרמים לבד לא יכולים לתקן קמטים ולשפר פגמים בעור הפנים והגוף בלי טיפולים עדכניים ביד מקצועית. לכן תחום היופי וטיפולי שיקום העור מרגש ומאתגר אותי. חשוב לי להתעדכן כל הזמן בחידושים טכנולוגיים בתחום היופי ושיקום העור לפני שאני מכניסה מכשיר חדש ומתקדם לקליניקה שלי, אני הראשונה שעוברת טיפולים כדי שאתרשם מהתוצאות לפני שאני מוכרת לקהל הלקוחות שלי

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן