צלוליט זו בעיה רפואית אמיתית

כל המידע על הפסולת הנאגרת בתוך תאי השומן תת עוריים וגורמת להם להתנפח.  

ההתנפחות הזאת היא הגורם למראה הגבשושי המכוער הנקרא צלוליט.

הבשורה הטובה היא – שניתן לגרש את הצלוליט

זה לא מצב חסר פתרון אלא טעות ותקלה של הגוף שאפשר לטפל בה. זו כבר לא רק הפרעה אסתטית אלא מחלה רפואית של פסולת שנאגרת בתוך תאי השומן. זוהי תופעה מתפשטת. היום יש צלוליט גם אצל ילדות ובנים.

כיום אני רואה מצבים שגם לגברים יש צלוליט ובעיקר לנערים.

עד לפני 30 שנה סבלו רק 30% מהנשים מצלוליט והיום 80%-90% מהנשים כולל בנות בגילאים שלפני הופעת הווסת.
התופעה הזו לא מוכרת לי מעברי כבעלת מיקצוע בתחום.

אז מה השתנה ב-30 השנים שגרם לצלוליט להיות כל כך נפוץ?

כיום ההורמונים נמצאים במזון שלנו, בבשר, בעוף, בירקות ובפירות. אפילו הורמונים מחלחלים למי תהום, מי השתייה שלנו. חלק גדול מהנשים נוטלות הורמונים כגלולות למניעת היריון או הורמונים כתחלופה לתופעת גיל המעבר, כל החומרים האלו משבשים את האלסטיות ואת ייצור הקולגן ועקב כך פוגעים ברקמת החיבור שמייצב את המראה המוצק והצעיר של העור וגורמים למראה רופס וזקן.

התופעה המטרידה הזאת שמתבטאת במצבורי שומן גבשושיים בירכיים והישבן עושים לגוף מראה של קליפת תפוז.

לא רק שמנות סובלות ממראה כזה, זו תופעה שגם רזות סובלות ממראה לא אסתטי כזה. מרגע שהצלוליט מופיע הוא נשאר שם ושום או פעילות גופנית לא יעזרו.

השקערוריות והבלוטות יישארו על העור. אם לא מטפלים בצלוליט, תופעה שנגרמת בגלל תפקוד לקוי של מערכת הלימפה שהיא אמורה לנקז את חומרי הפסולת מהתאים אם הכשל התפקודי הזה לא מטופל.

מראה הצלוליט יכול להתגבר ולהתפתח למחלות קשות בכלי הדם.

אז מה בעצם הבעיה העיקרית? – סתימה במערכת הלימפה

הצלוליט מתחיל במזון שאנחנו אוכלים, בתאי שומן שנמצאים מתחת לעור נותרים תוצרי לוואי של המזון והפסולת הזאת צריכה לצאת באופן טבעי דרך תפקוד תקין של מערכת הלימפה, אבל כשיש כשל במערכת הלימפה – הפסולת לא מתפנה ונאגרת בתוך תאי השומן וגורמת להם להתנפח וההתנפחות הזאת היא הגורם למראה גבשושי מכוער שמאפיין את העור ונקרא צלוליט במראה עור נורמלי ובריא.

גודל תאי השומן הוא 1.5 מ”מ, בעור הסובל מצלוליט גודל תאי השומן הוא 15מ”מ

אז מה עלול לשבש את מערכת הלימפה

מערכת הלימפה זקוקה למשאבה כדי שתניע אותה ותסלק את הפסולת. מאחר ולמערכת הלימפה אין משאבה נוצרה היום טכנולוגיה מתקדמת שגורמת להנעה ולסלוק של הפסולת מתאי השומן וזה גורם לזרימתה טובה יותר בתוך מערכת הלימפה וכך יש סילוק טבעי של פסולת ושומן מיותר שגורם למראה לא אסטטי של צלוליט דרך אגב כאשר מערכת הלימפה לא תקינה גם מערכת הורידים בגוף לקויה זרימת הדם נפגעת הורידים מתרחבים ודם נאגר בהם. עקב כך נגרמות בצקות והופעת “פקקים” בכלי הדם [טרומבוזה] ומראה של דליות ברגליים ובה גורם לסבל רב.

הפטנט לשינוי מראה הצלוליט

יש שיטה המשלבת 4 טכנולוגיות המשפרות ומתקנות את תפקוד מערכת הלימפה. ובכך מרפאות את מראה הצלולייט המכוער.מדובר במכונה העובדת על גלי רדיו,אולטרה-סאונד משאבה ויניקה לימפטית וישנו במקביל לחץ אויר משתנה היוצר לסירוגין יניקה המשפרת את זרימת הדם. תהליך זה מוביל למיצוק רקמת החיבור טיפול זה משפר ב90 אחוז את זרימת הלימפה. הטיפול לא כואב בכלל ומומלץ ביותר ולאנשים הסובלים מבעיות בזרימת הדם .נכון להרגיש יפה ולהיות בריא.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן