מקרה מרתק עלי! – תופתעו מאוד לקרוא

על נשים וניסים!

יזמתי טלפון לאישה מיוחדת שלא נפגשתי איתה מעולם קראתי עליה בעיתון נשים וראיית חייה ריתקה אותי על פתרונות  שחיקה בחיים ובעסק ועל שיטת הלימוד שלה לניהול עסקי והבנתי שהיא מלווה מנהלים גדולים במשק.

מטרת היוזמה שלי לשיחה בטלפון הייתה להיפגש.

והינה אנחנו מנהלות שיחה…

כרמי בן שטריתבטלפון והיא שומעת ומתרשמת מהתקדמויות והחלטות בעסק ובחיים שלי, אחרי חצי שעה של שיחה בטלפון אני שואלת אותה? נו מתי ניפגשים? והיא עונה לי ,מניסיון שלי ושמיעה שלי אותך אין לך צורך בקאוצ׳ר עיסקי כי לדעתי את מטבעך מנטורית ואני שומעת שאת עושה עבודה נהדרת עם עצמך ואת אינטואטיבית ואישה שצמאה תמיד לחידושים ועוד ועוד כמה משפטים מחמיאים על התרשמותה ממני ולאן שהגעתי בחיי מכוח הרצון.

התאכזבתי מאוד שהיא לא  קובעת איתי פגישה ניסיתי שוב לשכנע אותה שניפגש, אך היא ענתה לי תיראי שאני צודקת, ואם לא תתקשרי עוד חודש וניפגש. עברו שנתיים והינה החלטתי לטוס לכנס חוויתי בתחום העיסוק שלי טיפוח יופי ובריאות לסרי-לנקה עם קבוצת נשים לחוות על עצמי טיפולי גוף בצימחי מרפא ושמנים.

במטוס אני מפתחת שיחה ליד מי שיושבת לידי. סיפרתי לה לאן אני טסה מה מטרת הטיסה ובאיזה מלון אני משתכנת והיא אומרת לי שגם היא נוסעת לאותו מקום ולנה באותו מלון. הצגתי את עצמי בפניה ששמי כרמי והיא אומרת לי  ששמה שרה.

פתאום היכתה בי תחושה בבטן וידעתי שאני יודעת שזו ההיא שדיברתי איתה לפני שנתיים ושרציתי מאוד להיפגש איתה. אני שואלת ובנשימה אחת קובעת את שרה ארבל נכון?! והיא מופתעת ומאשרת, ואני מתנפלת עליה בחיבוק והיא מתבוננת ופותחת זוג עיניים משתאות ושואלת מי את? ואני מנסה להזכיר לה, אני כרמי… מכרמי קוסמטיקה שדיברנו חצי שעה בטלפון.

החלטת משמיעה שלך אותי שאין לי צורך בחיזוקים וציינת שחבל לבזבז את על כספי בפגישות איתך אמרת וקבעת שאני עושה עבודה נהדרת עם עצמי ואני מזכירה לה שאפילו ציינה באוזני שיש לי יכולות של מנטורית לחזק נשים אחרות ואז… היא נזכרה!!! ונרתעה והתפלאה ושאלה איך ידעתי  שזו היא שרה הרי לא הצגתי בפניך את שם המשפחה שלי אמרה שאלה בפליאה ושוב רציתי לחבק ולנשק אותה רק מהתרגשות שזיהיתי אותה רק על פי שמה ומתחושות בטן שלי. אבל ראיתי שהיא בהלם מזה שרק מהשם שרה זיהיתי אותה וזאת אחרי שיחה אחת בטלפון שהייתה לפני שנתיים לא יודעת איך להסביר הקול הפנימי שלי ידע שזו היא.

הפלא הוא איך שתינו יושבות אחת ליד השניה במטוס מכל קבוצת הנשים שטסות לחווית נשים ללימוד והתנסות בטיפולים. (דרך אגב גם בחזור ישבנו ביחד בטיסה  בלי שנארגן זאת). אכן פגישה מדהימה.״ המסקנה שלי מהסיפור המופלא הזה הוא שככול שתסמוך יותר על האינטואיציה שלך, תהפוך לחזק ומאושר יותר״.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן