מפתיע!!! יש ויאגרה לנשים

אני משתפת אתכם מסיפורי המיטה  ������

נכנסתי לבית מרקחת ושמעתי בחור צעיר שואל את הרוקחת אם יש לה משהו כמו ויאגרה כדי שייתן לבת הזוג שלו.

הרוקחת אמרה לו שאין ואני עניתי לו שממול יש חנות תכשיטים וחנות שוקולדים.

הצעתי שיקנה לה משהו וזה יעבוד כמו ויאגרה, הכוונה לא לקנות אישה במתנות, אבל תשומת לב לא פעם משפרת תיפקדו מיני.

טיפוח הזוגיות שומר על להט ריגוש חושניות ותשוקה בחיים, הסקס ממלא תפקיד חשוב כולנו זקוקים למגע.

העור הוא האיבר הכי גדול בגופנו ובאמצעותו ניתן לנו לקבל ולחוש מגע אוהב, מרגיע, מעורר ומעודד לקרבה פיזית וזה ממלא אותנו בחשק.

תיזכרי, המגע מרגיע כשהוא אוהב ונותן שלווה וביטחון ביחסים. דווקא כשאנחנו בתוך שיגרה המוכרת והבטוחה לנו, קשה לשמור על להט ותשוקה לכן חשוב לי שאת כאישה תקבלי החלטה להיות פתוחה יותר לשינויים ויוזמות.

נשים זה עם גמיש יותר מחשבתית ואני רוצה שדרך הטיפוח שלך את גופך ופנייך שלא תישכחי את טיפוח הזוגיות.

תגווני את הבילוי שלכם כזוג חשוב לי שתילמדי להעז תעשו דברים בלתי צפויים, תצאי מהמסגרת המקובלת הרגילה שלכם. תהיי מלאת תעוזה עם אומץ והרבה שובבות תתחילי בהחלטה ראשונה קלה והיא פעם בחודש או חודשיים בילוי משותף בספא ביחד מסאז’ זוגי בחדר אחד. תקבעי באופן שוטף וקבוע .חשוב לצפות לזה, בכמיהה ביחד.

גווני בעוד אופן את הקשר ביניכם ע״י הליכה ביחד למרכז של סופר פארם או מכון יופי שמוכר קרמים רחניים לגוף. תני לבן זוגך להריח קרם ושיבחר קרם עם ריח שהוא אוהב ומתחבר אילו ואת גם תבחרי קרם לגוף עם ריח שאת מתחברת אילו תצאו מהמרכז יופי לשתות קפה ושם תספרי לו שעכשיו אתם מדליקים נרות בחדר אינטימי או בכל מקום נועז שתיבחרו ושתעסו אחד את השני בקרם שכל אחד בחר מתוך חיבור. הריח הטוב יוצר ריגושים גם אם לא תמיד יש חשק.

תעוררי את הזוגיות שלכם, כי עם האוכל בא גם התיאבון.

עוד רעיון שלי לרענון השגרה הוא צאו לבילוי זוגי לבד למקום המפגש הראשון שלכם שחזרו את יום ההכרות ותציפו במקום המפגש הראשון שלכם זיכרונות חיוביים שמעלים חיוך וצחוק על הפנים והנפש שלכם תדברו עם הלב. חשוב לי שתובילי מהלכים כדי שמסגרת הזוגיות שלכם תהיי יציבה עם חוויות של תשוקה וחושניות.

מידע נוסף על שיפור חיי הזוגיות ניתן למצוא באתר של חברת סופר טויס

http://www.supertoys.co.il/women-sex-toys.html

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן