טרנדים חדשים בעולם הניתוחים הפלסטיים

לקראת השנה החדשה צוות מנתחים בארצות הברית בדק את הטרנדים שיגיעו אלינו בשנת 2015. ישנה הערכה כי לצד טיפולים קוסמטיים כמו ניקוי פנים ופילינג, יש ביקוש לטיפולים אסתטיים פולשניים וכאלה שאינם פולשניים.

העלייה בביקוש נובעת מרמת החיים הגבוהה בה אנו חיים כיום, מה שמעלה את הרצון של האנשים בטיפולים אסתטיים המשפרים בין היתר לא רק את המראה החיצוני אלא גם את הדימוי העצמי.

כמו כן, נדמה כי הסטיגמה השלילית שהייתה נפוצה בעבר בכל הקשור לנושא של ניתוחים פלסטיים הולכת ונעלמת בבוא השנה החדשה.

שילוב בין ניתוחים פלסטיים לטיפולים אסתטיים: אם פעם היה נהוג להפריד בין ניתוחים פלסטיים לבין טיפולים אסתטיים, הרי כיום אחד הטרנדים הפופולרים ביותר הוא שילוב בין השניים. מה הכוונה? מטופל המגיע לניתוח אף לצורך שיפור מצב בריאותי ינצל את ההזדמנות לשפר את המראה האסתטי על מנת להגיע אחר כך לקבלת טיפולים אצל קוסמטיקאית.
שילוב של טיפולים: כיום בקרב מנתחים ניתן לזהות את השילוב של כמה טיפולים. כך למשל פציינט המגיע לניתוח פנים יכול לעבור גם ניתוח של פיסול פנים אשר מקנה לו חזות יפה. הניתוח האחד עוסק בשיפור המראה החיצוני ואילו האחר עוסק בסילוק עודפי עור.
ניתוחים לגיל השלישי: אם פעם אנשים בגיל מבוגר השלימו בהכנעה עם מצבם, הרי כיום ברור לכל כי לא כך המצב. כיום בני הגיל השלישי מבקשים לא לנוח על זרי הדפנה אלא לדאוג לעצמם ולהבטיח כי גם בגיל מבוגר הם עדיין יכולים לשמור על מראה יפה לאורך זמן רב. כיום ישנם טיפולים אשר עוסקים בחידוש העור גם לגברים ולנשים ומביאים לשיפור במצב באמצעות ניתוחים פלסטיים.
ניתוחי עפעפיים: ככל שהרפואה מתקדמת יותר, כיום ישנה עלייה בכל הקשור לניתוחים אסתטיים המאפשרים שיפור במראה העיניים והסרת עודפי העור מתחת לעיניים. ניתוחים מסוג זה מתבצעים בהרדמה מקומית ומקנים מראה יפה וצעיר.
טיפולי פנים: אנשים המחליטים לבצע ניתוח פלסטי בפנים מעוניינים לשמור על מראה צעיר ועל בטחון עצמי גבוה יותר.
 ניתוחים פלסטיים לישבן

עבור לא מעט נשים וגם גברים הישבן נחשב למוקד תשומת הלב של רבים. בכל הנוגע לישבן, נדמה כי עבור רבים ישבן מושלם צריך להיות גבוה, חטוב ועסיסי. בניגוד להגדרות, לא פעם קורה כי ישנם למשל פצעים בישבן הגורמים לאי נחת בקרב רבים.

טיפול בפצעים בישבן כרוך בהתערבות של קוסמטיקאית, אך אם מדובר גם ברצון לשנות את מראה הישבן, הרי ניתוחים פלסטיים לישבן הם כבר עסק לרופאים. כיום ישנן שיטות רבות לעיצוב הישבן החל משימוש בשתלי סיליקון ועד להרמה עצמית.

כך או כך, נדמה כי שנת 2015 מביאה איתה לא מעט טרנדים אשר ישפעו על קבלת ההחלטות של גברים ונשים.   

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן