זהו, אני מיישרת קו עם הגבות

בעיצוב גבות, האופנה לא יציבה וגם לא תמיד שולטת לדעתי לעיצוב נכון של מבנה הגבה יש קשר לאופי האדם, והכיף הוא שזה ניתן לשינוי

גבות הן המסגרת של העיניים שלנו אך בנוסף אני רואה את הגבות כמסגרת של כלל הפנים כמו תמונה שחייבת מסגרת.

הגבות נותנות את טון והדומיננטיות למראה הפנים לדעתי כשאין גבות הפנים נראות “ערומות” וכשיש גבות דלילות מאוד הפנים נראות חסרות אופי.

פעם הייתי הולכת למורטת גבות עיראקית בשכונה שבה גדלתי היא הייתה מורטת לי את הגבות בחוט תפירה ועוד כנערה היה לי יחס מורכב מאוד עם חזות הגבות שלי תמיד הקפדתי על מראה גבות מעודכן ונקי אני זוכרת שפעם באופנה היו גבות דקות ואפילו דקיקות במראה של חוט שיערה כמו של הזמרת הצרפתייה אידית פיאף.

גבות פטתיותהיום המראה נראה פאטתי אבל אני לא הייתי מחוברת כבר אז למראה ולצורה של הגבות הדקיקות ומאוד התחברתי למראה של ברוק שילדס כנערה מיד עיבתי את הגבות למראה מלא כי הרגשתי שעיצוב של גבות מלאות יותר מתאים למי שרוצה מראה דומיננטי זה מעיד על אישיות עם נוכחות ולכן גבות מלאות יותר מתאים לתכונות האופי שלי וכשהייתי עם גבות דקיקות זה נתן לי להרגיש “ערומה” את כתבה הזאת אני כותבת לכן מניסיון שלי בתחום היופי וחשוב לי כשאת מעצבת את מראה הגבה אל תעשי בחירה אופנתית כי לגבות יש תפקיד שנותן את הטון למראה ומבט עם הבנה ונשיות.

מראה הגבה משתנה לפי מצב הרוח ונותן את הטון להבעת מראה הפנים, לכן לעיצוב מראה הגבות יש משקל חשוב לצורת עיצוב הפנים. למעשה עם תנועת הנעת הגבות אנחנו יכולות “לדבר”, להיות עם מראה “תוהה”, “משתאה”, “עצבני”, ו”רגיש”.

לדעתי עם הגבות יש “שיחה” וכשלקוחות נכנסות לקליניקה שלי ליופי או שאני מתבוננת בדמויות בטלוויזיה או כשאני בחברה עם אנשים מיד במפגש הראשון, העין שלי מיד מתבוננת על מבנה הגבות שלהן.

אתן לכם כמה נקודות מבט כדי לקבל מראה של גבות מעודכנות והנה כמה כללים חשובים:

גבות עבות לא הולמות בעלות עניים קרובות או שקועות אפילו אם זה  צו האופנה.
נכון ועדיף להרחיק את גבות זו מזו.
לעומת זאת גבות דקות, כן מתאימות לבעלות עיניים קטנות ושקועות עם שטח קטן של עפעף.

מה היא האופנה הכי בוערת בגבות?

האופנה שלוהטת עכשיו הן גבות עבות עם נטייה למראה טבעי זה יותר סקסי ויפה.

האם ניתן בכלל לשקם גבה?

זה תלוי בקצב צמיחת השיער כדי לראות התעבות של גבה צריך לפחות בין 4 לכ-6 חודשים.

האם יש חומרים שמשקמים או מצמחים גבות?

כן, כיום בעידן הנוכחי יש חומר מצוין על בסיס חמצן ואבקת צמחים הגורמים לזירוז צמיחת השיער בגבה וזאת בשילוב מכשיר הנקרא Mezohair.

האם יש דבר כזה הדגשת גבות או מילוי גבות עם צבע שלא יורד כ-5 שנים?

כן, זהו תהליך של הטמעת צבע לתוך העור לזמן ממושך התהליך נקרא מיקרופיגמנטציה זה פתרון נהדר למילוי גבות אפשר לעשות ציור של שיערה שערה בין המרווחים הדלילים של שיער בגבות.

זאת הרגשה של חופש כשקמים בבוקר עם מראה מאופר וקבוע בגבות. זו הרגשה נהדרת כשמזיעים או שוחים בים או בברכה ומראה הגבות נשאר יציב וקבוע.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן