הצערת הפנים

כולנו יודעים שלא נוכל להישאר צעירים לנצח, אנחנו חוגגים בכל שנה יום הולדת שמעורר בנו מחשבות על התבגרות וצמיחה, אבל גם על הזדקנות. כאשר מופיעים הקמטים הראשונים על המצח, הצוואר וכל שאר איזורי הפנים, אנחנו מקבלים הוכחה ישירה להתבגרות הזו. יש נשים וגברים שעוברים על כך בשתיקה וממשיכים הלאה, אבל מה קורה כאשר התחושה אינה נעימה ואנחנו רוצים להרגיש צעירים ומטופחים יותר?

בזכות הרפואה האסתטית המפותחת והמתקדמת, לא צריך להתלבט יותר. כל אחד יכול לעבור טיפולי הצערת פנים ולהרגיש צעיר יותר, מטופח יותר ונעים יותר בגופו. בניגוד לעשורים קודמים, בהם טיפולי הצערת פנים היו כוללים שגרת טיפוח מסויימת ושימוש בקרמים מצעירים, היום הרפואה האסתטית חודרת פנימה לשגרת הטיפוח ומספקת תוצאות הרבה יותר יעילות.

טיפולים מתקדמים עם תוצאות מיידיות

שני טיפולים עיקריים מוכחים כיום כמוצלחים במיוחד בתחום הצערת הפנים. הראשון הוא טיפול הלייזר.

יש היום לא מעט טיפולי לייזר מתקדמים שמאפשרים לנו להחליק את קמטי העור בפנים, להיפטר מכתמי שמש ושינויים בפיגמנטציה ולשפר את מראה הפנים.

טיפול לדוגמה הוא טיפול co2 fractional laser המספק טכניקה חדשה לטיפול בעור הפנים באמצעות לייזר. במסגרת הטיפול מחדשים באמצעות מכשור לייזר חדיש את ייצור הקולגן בפנים ובכך מגיעים לתוצאות טובות ו”מצעירות”. הטיפול מתבצע באופן חד פעמי, בהתאם לצורך, ומאפשר לנו להנות לאחר התאוששות קצרה של כמה ימים מעור נעים, חלק וצעיר יותר במשך כמה שנים.

טיפול נוסף הוא כמובן טיפול הבוטוקס. הזרקות בוטוקס יוצרות אפקט מיידי של החלקת קמטים ולאחר מספר ימים ניתן לראות תוצאות מהפכניות. הטיפול אמנם דורש תחזוקה שוטפת והגעה לטיפולים חוזרים מדי כמה חודשים, אבל הוא בהחלט מוכר כבעל השפעה ואפקט דרמטי במיוחד.

הדרך המומלצת: התאמה אישית לכל מטופל

כל אדם הוא בעל סוג עור שונה ולכן היום כבר לא מבצעים טיפולים כוללניים אלא מתאימים את טיפולי הצערת העור לאדם שבוחר בהם. טיפולי הצערת עור מותאמים היום באופן אישי לכל אדם שמגיע לקליניקה לרפואה אסתטית.

הרופא המטפל מציע סדרת טיפולים לפי מצב העור, גיל המטופל, סוג העור וקריטריונים נוספים. תוכנית הטיפול הזה מתומחרת לפי סדר גודל הטיפול, מספר מנות הבוטוקס ועוד קריטריונים שונים.

הדרך הטובה ביותר לזכות בעור צעיר יותר היא לבחור בקליניקה לרפואה אסתטית בעלת מוניטין טוב, שבראשה עומד רופא מטפל בעל ניסיון והסמכה, אשר יש לו נצחונות ותוצאות טובות מוכחות בשטח.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן