הכירו את האוזון הרפואי המסייע בריפוי פטרת הציפורניים ופצעים קלים

גז האוזון נכנס לחיינו בסערה בשלהי שנות ה 90- , עם בהלה הולכת וגוברת למצבו.  זוכרים? האוזון – אותו גז חשוב שמרכיב את האטמוספירה ומגן עלינו מנזקי הקרינה- זכה לכיסוי תקשורתי רחב ודרמטי, לאחר שנמצא בו “חור” מעל הקוטב הדרומי. תנועה עולמית גררה תעשייה שלמה להגביר את המודעות לסביבה, והחדשות הטובות לא איחרו לבוא: החור הולך ונסגר אבל האוזון, זה שאנו אסוציאטיבית מקשרים לשכבות שמימיות עליונות, קרוב אלינו הרבה יותר מאשר אנו חושבים.

למעשה, האוזון משמש בעולם הרפואה כבר עשרות שנים כגורם נגד מחוללי מחלות שונים והבונוס? הוא עושה זאת מבלי לפגוע בתאי הגוף.

איך האוזון עוזר לנו?
האוזון הינו חומר מחטא יעיל לפטרת הציפורניים, האוזון מסייע בריפוי פצעים קלים, תמיסות תעשייתיות של אוזון יכולות לסייע בשימושים כלליים כמו שטיפת פירות וירקות, חיטוי מאגרי מים וניקוי אריגים, האוזון בשירות גוף האדם – עושה את העבודה ולא משאיר עקבות ממש כמו כל דבר בחיים, גם היעילות של האוזון נמדדת במינון נכון ואיזון מדויק.

שימוש נכון באוזון, עשוי להוביל ללחץ חמצוני מאוזן ומבוקר באזור הרצוי, ולתגובות ,כמו כן להשמדה של פטריות בכפות הרגליים (נוגדות חמצון) המגנות על התאים מפני חמצון ודלקת עם כזו יעילות – מדוע לא ראינו את האוזון יותר במוצרים רפואיים?

כאשר אוזון מגיע לאזור הרצוי, הוא עשוי לסייע בריפוי של פצעים קלים ובתסמינים של פטרת:
האוזון הוא גם מולקולה חמקמקה וקשה לייצוב, האוזון מורכב מ 3- אטומים של חמצן, כאשר אחד מהם קשור בקשר רופף ל 2- כרמי קוסמטיקס מביאה לפתחנו הזדמנות ליהנות מתכונותיו היעילות של האוזון הרפואי במיגור פטרת הציפורניים בכפות הרגליים והידיים ,הטיפול נעשה על ידי הכנסת כפות הרגליים לגרב פלסטית חד פעמית שלתוכה מוזרם גז האוזון. הטיפול יעיל ומהיר.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן