איך מרווחים אושר?

טיפים למה כדאי לך לקחת זמן לעצמך?

זה הזמן שלך לפרוח מגיע לך!!! תלמדי להנות

קחי לך את הזמן לעצמך מגיל 55 הגעת לגיל שבו הילדים עזבו את הבית? זה זמן מושלם לפתח זוגיות את טיפוח הגוף ויופי העור את בריאות הנפש בספורט ובכלל להנות מהחיים בגיל הנכון.

נצלי את האופציות שיש לחיים הטובים להציע. להנות, להחכים, להרחיב אופקים ולעשות פעולות למען עצמך של טיפוח העור מיצוק הפנים צוואר עיצוב הגוף והחלקת צלולייט. ספורט חשוב מאוד כשמירה על בריאות אם אין לך זמן או שאת  לא אוהבת לעשות ספורט יש פיתרון מעולה עם תוצאות בטוחות ללא מאמץ מצידך ואפשרי לכל כיס זהו טיפול האדליין האגדי המצריך מימך הגעה לחצי שעה ללא כאב ואפילו זהו זמן הפינוק שלך למען עצמך. אני מציעה לך מניסיון חיים שלי לבלות  עם חברים שמתאימים לסגנון החיים שלך, לטייל לעסוק בתחביב ולהגשים רצונות.

לאחר שהילדים עזבו את הבית הגיע הזמן להשקיע בעצמך. תבחרי בחיים הטובים, לטפל בילדה שבך, בעצמך.

להגשים רצונות בטיפוח האישי שלך כמו:

טיפולי פנים שמשמרים מראה רענן, הדגשת גבות הוא פרוצדורה שנותנת פתרון למראה שיער דליל בגבות שמקריח או נעשה דליל עם השנים. יפה יותר כשהגבות מעוצבות ומלאות כי הן המסגרת של תמונת הפנים שלך, חשוב מאוד לטפל בגוף שהתעבה עם השנים משינויים הורמונליים ותזונה לא מאוזנת ולא להזניח את כפות הרגלים שנושאות את גופנו ואת מסע השנים במסירות. את כפות הידיים לא לקפח כפות שמחבקות מלטפות מגישות ועומלות כל השנים.

חשוב לבדוק פטריות בציפורניים. מתבקש עם השנים לתקן מראה עייף של עפעפיים נפולות ושקיות מתחת לעיניים כי עיניים הם ראי הנפש המביעות מראה אטרקטיבי של חיוניות במראה האישה. לשקם שיער דליל בקרקפת כי הוא הכתר בראש האישה השיער נעשה דליל עם השנים וניתן לעבות אותו ע״י טיפול בקרקפת באור של המכשיר איקליר.

עם הגיל מופיעים כתמי עור בפנים ובגוף משינויים הורמונליים, תרופות וחשיפה לשמש.

טפחי את גופך הוא הבית האמיתי שלך.

ברוכה הבאה להיכל היופי שלך ולהחלטה לטפח גישה חדשה לחיים

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן