איך לבחור רופא פלסטיקאי לניתוח אסתטי

1. רופא שניראה “נחמד” מדי וסחבקי שמחמיא לך לא להתרשם מזה בכלל?
 
חובה לבדוק היטב כמה ניסיון יש לו בניתוחי פנים ,עד כמה הוא מקצוען . לבדוק היטב מה מסתתר מאחורי כל המראה החזותי שעשוי להרשים או מאחורי המשרד המפואר .שזה לא ינהל את החלטתך.
לפני הפגישה עם הרופא חשוב להיחשף למיידע בתחום הניתוחים הפלסטיים בפנים.
 
2. רצוי שתבואי מוכנה לפגישה עם הרופא ושתדעי לשאול את השאלות הנכונות {יש לי יידע רב בנושא ותוכלי להתייעץ איתי}.
 
3. חשוב לא לסגור עם הרופא הראשון שנפגשת אתו .גם אם חברה טובה המליצה עליו, ההחלטה צריכה להיות אחרי שהתייעצת לפחות עם עוד שניים שלושה רופאים כדי שתשמעי על גישות שונות לניתוחים..
 
4. אל תתרשמי מרופא שעושה לך צילומי הדמיה על איך תיראי אחרי הניתוח מתיחה .מפני שזה לא מה שיהיה במציאות .את תתאכזבי .ניראה לי לא אמין ומאוד לא מקצועי את לא אתר בניה רק למבנים דוממים עושים הדמיה.
 
5. רופא שמרעיף עליך הבטחות שתיראי 25 שנה פחות ממראה גילך או שמתהדר בתואר מנתח על עולמי בתחום ניתוחי פנים ,הדירי רגלייך מהקליניקה שלו.
 
6. רופא שנענה לכל בקשה שלך לגבי הניתוח ,שלא מציג ביושרה. את השגותיו , שלא מתעניין בעומק השאלות הרפואיות .תמהרי לברוח מהקליניקה שלו.כי חובה עליו להבין באופן ברור את גודל הצפיות שלך ממראה פנייך אחרי הניתוח.
 
7. אל תחששי לבקש מהרופא אינפורמציה לגבי כמות ומספר השנים שעשה ניתוחים פלסטיים בפנים
 
8.אם הרופא ממהר לסגור אתך עסקה כבר בפגישה הראשונה ולא נותן לך זמן ושהות לעקל את הבחירה בו והוא מנדנד באמרה ” במקרה “יש לי תאריך פנוי בשבילך, לברוח ממנו.
 
9. אין קסם בסכין מנתחים אי אפשר להשיל 25-30 שנה מהמראה שלך כדאי שתביני שעדיף למתן את רף הצפיות כדי שלא תתאכזבי..
 
10. הקפידי לבחור את הרופא הנכון לך ,רק אחרי שעברת סבב של לפחות 3-4 רופאים ושנחשפת לשיטות שונות אל תישכחי לבחור לפי תחושת הבטן שלך.

טיפולי המרכז

טיפול באקנה צלקות

העלמת כתמי עור ופיגמנטציה

הסרת שיער

טיפולי פנים

המסת שומן / צלוליט

פדיקור ומניקור

דילוג לתוכן