קצת עלינו

כרמי בן שטרית – מומחית לפתרונות אסתטיים

מי זאת כרמי שעוזרת לאנשים להרגיש יופי?

נעים מאד, אני כרמי בן שטרית קוסמטיקאית ברחובות עם ניסיון רב ומאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת יופי. ישנן המון קוסמטיקאיות ברחובות אך מביניהן לי יש את הוותק והניסיון הרב ביותר.

אני מרגישה שזאת השליחות שלי לטפל באנשים, לתת מענה אמיתי לבעיות העור שלהם. לעזור וללמד אותם להיות יפים ואסתטיים יותר. אם אתם מחפשים מכון יופי ברחובות אשמח לתת לכם שירות מקצועי מכל הלב.

התחלתי את דרכי לפני כ – 25 שנה בחדר קטן שהיה גם חלק מחדר השינה שלי היום יש לי קליניקה עם 7 חדרי טיפולים שנשקפים לגן טרופי קסום.

השרות שאני נותנת הוא אישי וכולל פתרונות לכל בעיות העור, תמיכה. ייעוץ וליווי רפואי על ידי מומחה לכירורגיה פלסטית וכמובן ביצוע שמביא לפתרונות יעילים ומהירים, להרגיש טוב עם עצמך ולהראות נפלא.

בזכות הידע הרב, חדשנות, ויצירתיות בשילוב טכנולוגיה הכי מתקדמת אני מוצאת דרכים מגוונות לעזור ללקוחותיי להיראות במיטבם ולהגיע לפסגת היופי שלהם. קוסמטיקאיות ברחובות נהנות משיתוף פעולה איתי על מנת שמכון יופי ברחובות יוביל את הקוסמטיקה הרפואית בארץ.

התחלתי את דרכי

לפני 25 שנה בחדר קטן שהיה גם חלק מחדר השינה שלי

היום יש לי קליניקה עם 7 חדרי טיפולים שנשקפים לגן טרופי קסום.

השרות שאני נותנת הוא אישי וכולל פתרונות לכל בעיות העור, תמיכה. ייעוץ וליווי רפואי על ידי מומחה לכירורגיה פלסטית וכמובן ביצוע שמביא לפתרונות יעילים ומהירים, להרגיש טוב עם עצמך ולהראות נפלא.

בזכות הידע הרב, חדשנות, ויצירתיות בשילוב טכנולוגיה הכי מתקדמת אני מוצאת דרכים מגוונות לעזור ללקוחותיי להיראות במיטבם ולהגיע לפסגת היופי שלהם. קוסמטיקאיות ברחובות נהנות משיתוף פעולה איתי על מנת שמכון יופי ברחובות יוביל את הקוסמטיקה הרפואית בארץ.

לקוחותיי חווים שקט נפשי הם יודעים שיש להם על מי לסמוך ואני יעשה את המקסימום לעזור להם להיות אסתטיים יותר.
במהלך השנים עברתי השתלמויות בארץ ובחו”ל ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן ולעשיר את הידע שלי על מנת לתת פתרונות לכל בעיות העור:

 • טיפול באקנה
 • טיפול בפצעי בגרות
 • העלמת כתמי עור
 • פיגמנטציה
 • טיפול בצלקות
 • הסרת שיער
 • עיצוב ומיצוק הגוף
 • טיפול בצלוליט
 • טיפולים בהצרת היקפים
 • טיפולים נגד הזדקנות העור – אנטי אייג’ינג
 • פתרון לפטרת הציפורניים
 

כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. אין צורך להתרוצץ, כל המקצוענות במקום אחד.
הטיפולים הקוסמטיים מעניקים בנוסף לפתרון הבעיה האסתטית גם חוויה שמעצימה את הביטחון העצמי והמחמאות לא מאחרים לבוא מכל הסביבה ואין דבר שמשמח אותי יותר מאשר אני רואה לקוחות שיש לה תוצאות שנראות יופי אם היו אומרים לי לפני כמה שנים, כשהייתי בחדר הקטן, ואני בעצמי עם כתמים ופצעי אקנה שאני יהיה בעלת קליניקה לקוסמטיקה גדולה ומצליחה הייתי מתפוצצת מצחוק אבל מסתבר שזה אפשרי בזכות רצון ותשוקה להצליח, אנשים תמיד רוצים להיראות טוב זה עושה טוב גם לנפש.

אני מלמדת את לקוחותיי את סודות הטיפוח ומגשימה להם את חלום היופי מבלי שיוציאו ממון רב.
בשורה התחתונה החזון שלי לעזור לאנשים להעצים את היופי ואסתטיות וכל יום אני עושה צעדים נוספים יד ביד עם לקוחותיי להגשמת החזון.

אני מזמינה אותך לגלוש באתר היופי שלי ולגלות עולם של יופי וטיפוח שייתן לך כלים מעולים, אני שמחה שאת כאן, זה לא ברור מאליו הצטרפי ותובילי את עצמך לשיאים חדשים של יופי. אין כמוך !!

רוצה להגיע אלינו לטיפול ייחודי באווירה חמה ואישית? מלאי את הפרטים

הסיפור של כרמי – מכון יופי ברחובות

סוד הקסם שלי להצלחה!

01

מה תסכל אותי? מה בער בי? מה היה הדרייבר שלי? הסיפור הזה נשמע מדהים עד דמיוני! אבל כל מילה בו היא אמת לאמיתה!

עוד כילדה פנטזתי על מרקחות פלא שישנו את פני היקום, הייתי “גונבת” את הבובה של אחותי ורוקחת לה מרקחות מבוץ ומצמחים כדי למרוח על פניה (לא הייתה לי בובה משלי ומאז יש לי אוסף בובות).

אחרי הצבא התחתנתי, למדתי קוסמטיקה, ילדתי 3 בנים מקסימים ובמקביל לגידולם עבדתי בבית בחדרון קטן. הייתי עוד עסק בנאלי ועוד אחת מיני רבים.

הייתי מתוסכלת, עסק שקוף ובלתי נראה, כי היו לי רק 2-3 לקוחות בשבוע ובנשמתי מאוד רציתי להצליח מקצועית, כי מאוד אהבתי לטפל באנשים. רציתי לפרוץ, להגשים את עצמי!

02

ידעתי שיש לי מה להציע ותמיד רציתי לרכוש עוד ידע. לכן בכל הזדמנות הייתי הולכת להשתלמויות. הייתה בי תשוקה לידע ואסתטיקה!

אבל לא הייתה לי פריצה מקצועית ולא היה לי כיוון איך לעשות זאת. כך עברו 10 שנים מתסכלות, הסביבה הקרובה לא תמכה ולא חיזקה את השאיפות שלי לפרוץ ולהתפתח מחוץ לבית.

ואני, כנראה, גם לא ידעתי אז שהפחד קודם כל טמון בי.

ואז!!!!!!!! פרצה בי יצירתיות של בניית טיפול ייחודי לי וכך הפכתי מעסק בלתי נראה לקוסמטיקאית לא רגילה.

שתלתי צמחי מרפא מסביב לחדרון הטיפולים. לפני תחילת טיפול פנים הייתי לוקחת את הלקוחה לגינה כדי לקטוף יחד איתה צמחי מרפא ומכינה לידה מרקחת לטיפול שלה.

03

ההפתעה שחיכתה ללקוחה בחדרון זה מוזיקה של ציוץ ציפורים, צלילי מים ואווירת נרות ריחניים. (לדעתי אני המצאתי את האווירה).

כי אז נרות דלקו רק בשבת, בבתי הכנסת ובכנסיות. שמי התחיל לפרוץ!

הנה עברו להם עוד 8 שנים וחוג הלקוחות גדל. החדרון התחיל להיות קטן עלי ופרץ בי “רעב” ותשוקה לחדשנות וסקרנות לטכנולוגיה של מכשור משוכלל. התחלתי ללכת להמון כנסים של רופאים בתחום רפואת יופי ובריאות העור בארץ ובעולם, אבל המשכתי לעבוד בחדרון שלי עד 2 בלילה עם הרגשת “רעב” לפריצת דרך! מאוד רציתי להיות אוטוריטה בתחום הקוסמטיקה ולפתוח מכון יופי מחוץ לבית. פחדתי משינוי וגם כל הקרובים אלי ששיתפתי אותם בהתלבטויות שלי חיזקו את הפחד שלי עם משפטים כמו:

04

"קשה להצליח כי המסים מאוד גבוהים ולא יישאר לך כלום." "קשה עם עובדים". "בשביל מה לך? בעלך מפרנס אותך." "מי ידאג לבית ולילדים?".

ואז !!!

קמתי בבוקר עם הארה!

שאלתי את עצמי:

“כרמי, כשתהיי על ערש דווי בגיל 100, תגידי לעצמך: היה לך חלום לפתוח מכון יופי גדול ולא הגשמת אותו?”
החשש שלא אממש את הרצון והיכולות שלי לא עזב אותי והכי פחדתי שהפחד מנהל אותי מלהעז!
ובאה לי הבנה שאני צריכה “לגרש” את המשפטים המחלישים שהגיעו מהמשפחה הקרובה וללכת עם הרצון שלי לפרוץ ולהצליח!

וזהו!!!!!!!!

05

לקחתי החלטה שאני הולכת עם הפחד!

לפני כ- 15 שנים קניתי מבנה ישן במרכז רחובות, הרסתי את כולו ועיצבתי היכל יופי עם עיצוב חלומי שמכיל 7 חדרים הטובלים בגינה טרופית וצמחי מרפא!

וכך הפכתי להיות בעלת מכון יופי לבריאות הפנים והגוף עם צוות עובדים! אני ממשיכה להעניק ללקוחותיי את האווירה הנעימה ובטחון ביחס אישי ואוזן קשבת!

אני מרגישה שהשליחות שלי זה להעניק ללקוחותיי יידע, הבנה וחשיבות לבריאות ויופי בעור הפנים והגוף! וזה מוביל אותם להעזה וצמיחה לחיים יפים ושמחים!

היה חשוב לי לחלוק את הכול איתך!

דילוג לתוכן