פצעים בישבן

מתביישים מפצעים בישבן? נמאס לך? זה מביך אותך ?
יש לנו פתרון מהיר ויעיל !!!
תוך טיפול אחד כבר רואים את השינוי !!!

הטוסיק חלק מפצעים, ויש לך העצמה בביטחון העצמי שלך.

כבר הרבה שנים יש לך פצעונים על הישבן וזה מציק,מביך, המצב ממש לא נוח ואת מתביישת,לפעמיים זה מתגבר ולפעמיים זה נעלם.

את מתביישת שאת עם גברים, באירועים כמו בים בבריכה למרות שיש לך גוף יפה הפצעים בישבן מפריעים לך נורא.
למה לך לחיות עם זה כשיש פתרון לבעיית פצעים בטוסיק לפעמיים קוראים לזה אקנה בישבן תלוי באבחון המקצועי.

טיפול בפצעים בטוסיק נעשה בקליניקה של כרמי בצורה מקצועית וכבר לאחר הטיפול הראשון רואים שינוי, פצעים בישבן מתייבשים והנראות שונה, מבחינה אישית יש לך בטחון יותר והרגשה של נינוחות.

את לובשת ביקיני בקיץ וסובלת מבעיית פצעים בתחת והם ממש מפריעים להרגשה ולביטחון שלך אפילו שהם מתחת לבגד ים וכל פצע ופצע בטוסיק מפריע לך.

אקנה בישבן מתסכל אותך?

כדי שהתסכול שלך מאקנה בישבן יקטן הרי לך מספר טיפים לטיפול בפצעים בישבן – טיפול ראשוני בלבד:
1. ללכת רק אם תחתוני כותנה
2. לשטוף היטב את האזור עם סבון רפואי ולנגב היטב.
3. לחטא באלכוהול ולאחר מכן למרוח שמן עץ התה.

הפצעונים על הישבן לא ייעלמו לגמרי אבל זה יוריד את כמות הפצעים בטוסיק, אקנה בישבן ניתן לפתרון וכרמי ממליצה לבוא לאבחון בחינם במכשיר אבחנה מיקרוסקופי שנותן אבחנה כיצד לטפל ובאילו חומרי ריפויי להשתמש ובהתאמה אישית.

על מנת למגר את חיידקי האקנה בישבן כרמי משתמשת בפורמולות פורצות דרך ובשילוב של אנרגית אור כחול אשר בתדר מסוים משמיד את חיידקי האקנה.

טיפול יעיל נוסף הוא באמצעות אור מרפא אינפרא אדום אשר באורך גל מסוים משמיד במיידי את חיידקי האקנה בישבן והתוצאות מצוינות.

פתרון מיידי בפצעי אקנה בישבן ואיך מטפלים?
הופעתם של פצעי אקנה בישבן יכולה לנבוע משנויים הורמונאליים, תזונה לקויה, אי הקפדה על ניקיון גוף,עבודה בישיבה ממושכת, הזעת יתר, התופעה הלא נעימה במידה ולא מטופלת כהלכה יכולה לגרום לתחושת חוסר נוחות ולביטחון נמוך.

חצ’קונים ופצעי אקנה בישבן עלולים להתפתח מנקבוביות סתומות, ביגוד שאינו מאוורר, אבל הסיבה המרכזית לאקנה בישבן הינה סתימתם של זקיקי ונקבוביות העור, חשוב מאד לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה, להחליף בגדים בתדירות גבוהה ולשמור על היגיינה ולבישת ביגוד מאוורר במיוחד אלו שעוסקים בספורט.

טיפול בפצעים בטוסיק נעשה במרכז הרפואי לאחר אבחון מדויק באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וחומרי ריפויי פורצי דרך של מיטב רופאי העור בעולם.

פצעים בישבן יכולים להיות מאד מעצבנים לא רק שהדבר לא אסתטי אלא שהם יכולים להפריע לך בזמן ישיבה ולהטריד במיוחד אם את/ה עובדים בישיבה. בכל מקרה אין לגרד או לנסות לפוצץ את הפצעונים על הישבן או לשפשף הדבר גורם לצלקות וכתמים בעור.

 

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן