טכנולוגיית דרמלוקס מכילה 3 אורכי גל שונים

טכנולוגיית דרמלוקס מכילה 3 אורכי גל שונים:
  • Blue light
  • Infra red light
  • Nir (אור בלתי נראה לעין)
כל אורך גל חודר לעומק מסוים מתחת לעור ומבצע תיקון של תפקוד התא.
 
על פי המחקרים הקלינים, התהליך דומה לתהליך הפוטוסינתזה של הצמחים , כאשר הצמח נמצא באור השמש קצב הגדילה והתפתחות שלו מואץ , כך המיטכונדריה של תא אנושי צובר כמויות אדירות של אנרגיית אור המוזרמת במהלך הטיפול ולאחר מכן כל האנרגיה הנ”ל מופנת לתיקון התפקוד של התהליכים השונים המתבצעים בתא.
 
בקונגרס האחרון 2020 אימקאס פריז, הוצגה טכנולוגיה זו עם הגברה בעוצמה הטיפולית של הלד בכדי לטפל בסרטנים שונים של העור כמו מלנומות. טכנולוגיה זו נמצאת בשימוש בעולם הרפואה ונותנת פתרון מדהים בעולם של סרטן העור.
התוויות קליניות
  • טיפול באקנה.
  • טיפול אנטיאג׳ינג.
  • היפר פיגמנטציה.
  • נקבוביות פעורות.
  • טיפול משלים לאחר הטיפולים אשר דורשים תהליכי החלמה.
אז איך מתבצע הטיפול?

יש חשיבות להתחיל את הטיפולים בקצב של פעמיים בשבוע עד למשך חודשיים וזה נקרא תקופת ההעמסה לאחר מכן הטיפולים ממשיכים כפעם בחודש כתחזוקה בלבד למשך כשנה , הטיפול אורך כ-20 דק’.


הטיפול הוא חיצוני בלבד, לא כואב כלל ולא מתבצע מגע בין המכשיר למטופל הטיפול מתבצע בעזרת אורכי הגל בלבד.

בנוסף, הוא אינו מלווה בתהליכי החלמה.

חשוב לציין שטיפול מיוחד זה נותן מענה בלתי רגיל למחלת האקנה אצל צעירים ומבוגרים כאחד ללא צורך בכל טיפול תרופתי אשר כידוע גורם לתופעות לוואי על תפקודי הכבד.

בעזרת תוכנית טיפולים של דרמלוקס, ניתן בזמן קצר להגיע להחלמה ממחלת האקנה ולהחזיר את העור למראה נקי ללא פצעים ויחד עם זאת גם את הביטחון העצמי.

במטרה לאנטיאג׳ינג, הטכנולוגיה מזרזת תהליכים רבים מתחת לעור כגון הגברה של פקטורי הלחות , עידוד ליצור קולגן אלסטין וחומצה אלרונית , סגירת נקבוביות פעורות , שיפור ניכר בגוון העור וכבר מטיפול ראשון תוכלו לראות זוהר מדהים של עור הפנים.

טכנולוגיית דרמלוקס הינו פיתוח בריטי אשר נמצא בשימוש רחב בעולם הדרמטולוגי , כאשר הטיפולים הדרמטולוגים הם אקזמה , סאבורה , דרמטיטיס , פסוריאזיס וכוויות מסוגים שונים.
העלמת כתמים בפנים מתבצעת בעזרת חומרי הבהרה ובעזרת טכנולוגיה של גלי רדיו התוצאות נראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון.
 
דילוג לתוכן