עיבוי שפתיים

השפתיים שכל אישה רוצה !!!
שפתיים מלאות וחושניות תוך זמן קצר.
שפתיים בעלות נוכחות.
ללא הזרקות!  ללא כאבים!  ללא תופעות לוואי!
בשיטה טבעית בטוחה
שפתיים הן ללא ספק כרטיס הביקור שישפיע על נראותם של הפנים ותפיסתם בעיני המתבונן, שפתיים דקות, צרות, רחבות או בשרניות, לכל אדם יהיו אלה השפתיים אשר יעצבו באופן די כולל את פניו.

כרמי טוענת שיש לטפחם ממש כמו עור הפנים, לכן חשוב למרוח עליהם לחות, ויטמינים, על מנת לשמור עליהם מפני התייבשות או סדקים ולשמור על שגרת טיפוח.

שפתיים בשרניות הם הטרנד הכי נשי ועכשווי של העונה

משוחות בצבע אדום עשיר שעובר בין גוון עגבנייה בשלה ליין בורדו עמוק. לכל אישה יהיו אלה השפתיים אשר יעצבו את פניך וישקפו גם את תכונות האופי שלה.

בשנים האחרונות הפכו השפתיים לשם המשחק המרכזי בעולם הביוטי (יופי), וככל שהן בשרניות, אדמדמות, רחבות ותפוחות יותר, כך הן נחשבות לחושניות ונחשקות.

השפתיים הבשרניות נתפסות בתרבויות רבות כאלמנט סקסואלי

בין אם מדובר בקלישאה או אמת הפכו אלמנט משיכה עיקרי בין בני זוג ולא סתם יש לנשיקה הצרפתית משקל כה רב. ולכן נוצר צורך לעצבם, לטפחם, ולהשקיע בעיצובם.

כרמי טוענת ש – “השפתיים האופטימליות הן מלאות וסימטריות” הביקוש לעיצוב שפתיים אינו דבר חדש, הדגש הוא על מילוי שפתיים טבעי.

לשיטת כרמי בעיבוי ומילוי שפתיים יש כלל ברזל והדגש הוא:

“עיצוב השפתיים חייב להיות במראה טבעי ובהתאמה אישית לפניך, היות והן איבר מרכזי מאד בפנים של האישה.”

כרמי תרצה עבורך את התוצאה המיטבית ביותר וזו שתשתלב עם הפנים שלך באופן הרמוני על מנת לשמור על פרופורציה נכונה, את יכולה לשדרג לבלי הכר את מראה השפתיים שלך.

עיבוי שפתיים – מדוע ולמה?


זה לא סוד שעם השנים נוטים השפתיים לאבד מהנפח הטבעי שלהן ולעתים לצנוח בזויות הפה ולהתכווץ, התופעה הזו משפיעה על נראות הפנים ומבגרת אותם. הפנים נראים עייפות ולעתים משנים לגמרי את ההבעה.

לא רק אנשים מתבגרים סובלים מתופעה של שפתיים דקות ,ישנם גם נשים שנולדות כך באופן טבעי ומבקשות לעבות את השפתיים ולמלא אותן באופן סימטרי.

שפתיים עבות ומלאות תמיד נחשבו סמל לנשיות, גברים תמיד העדיפו מראה שפתיים בשרני על שפתיים דקות. ברוב המקרים בוחרת כרמי לעצב את השפתיים באמצעות חומרים טבעיים שניתן לחדש במידת הצורך והרצון.

שיטת מילוי שפתיים נפוצה – חומצה הילארונית

רקפות העור שלנו משופעות בחומצה  הילארונית  באופן טבעי והיא שאחראית על ייצור הנפחים בעורנו.

הטכנולוגיה של הטיפול

מכשיר HI-TECH מתקדם בשימוש עם ג’ל 100% היאולורוני ובאור קר ללא הזרקה.. ללא כאבים.. ללא תופעות לוואי.  טיפול קצר, תוצאה מיידית באישור משרד הבריאות וה-CE האירופאי וליווי רפואי צמוד.

תוצאות הטיפול

שפתיים יפיפיות, מלאות, זוהרות ומרשימות קו שפתיים מודגש ומשורטט ,טיפול בטוח הזדמנות להיראות אחרת שינוי מרענן זה פשוט אפשרי את הולכת להיראות נפלא כל הזמן.

מחירים אטרקטיביים עם תוצאות מדהימות ומיידיות לאישה הרוצה להראות יפה וחושנית.

הדגשת שפתיים – הדגשה של היופי שלך שוב

אין זה סוד השנים חולפות והשפתיים והגבות מתחילות עם הזמן לא להיות משורטטות ונוצר מצב של דהייה של קווי מתאר הפנים.

כרמי מאסטר באומנות איפור קבוע והדגשת תווי הפנים תחזיר לפניך את היופי הטבעי שלך.

בעזרת מכשיר בטכנולוגיה גרמנית ניתן להדגיש את השפתיים, לתחום במראה טבעי ולהכניס צבע וחושניות תוצאה סופית מרשימה, והיופי שלך מודגש שוב הרגשה של יופי ובטחון כך משיגי את המראה המושלם.