טיפול פנים לגבר

רוצה לשמור על מראה אסתטי וגברי לשדר בטחון?

 

טיפול פנים לגבר אצל כרמי מרכז קוסמטי ייתן לך את המראה שבו אתה חושק ויעזור לך לפתור כל בעיה שמפריעה לך בפנים וזה עניין של בריאות ואיכות חיים.
 

מה קרה ? למה עכשיו הגברים רוצים טיפול פנים לגבר ?

התשובה היא פשוטה, הגבר העכשווי והמודרני אוהב להיות אסתטי ויתרה מזאת הנשים של “היום” –”דורשות” זאת ממנו ורוצות גבר שנראה מטופח, מריח טוב ובלי ריח רע של זיעה.

גברים שעושים טיפולי פנים לגברים הם אנשים שמודעים לאסתטיקה היגיינה וניקיון, בעלי בטחון עצמי ונוח להם עם המראה של עצמם.

דווקא הגברים חשופים יותר לפגעי עור ופגעי שמש וכן מנטייתם לעור שמן, והשפעת הגילוח על עור הפנים, לעיתים יש גירויים או אדמומיות ומטרת טיפולי הפנים לגברים לנקות “שחורים” ,לחדש ולרענן את העור מפגעי הזמן ואורח החיים.

אט אט הבינו הגברים שטיפול פנים לגבר הוא לא רק לאישה בלבד, אלא הוא מומלץ מאד לטיפוח העצמי ולביטחון העצמי.

גברים רבים מסירים שיער מהגוף על מנת למנוע ריח רע של זיעה ולהרגיש אסתטי והיום זה IN.

טיפולי הפנים לגברים מומלצים לגברים אשר מעוניינים לשמור על מראה נקי, בריא, צעיר וחיוני לאורך זמן ולאלו האוהבים להתפנק ולפרגן לעצמם.

טיפול פנים לגבר אצל המרכז הקוסמטי כרמי מתחיל באבחון מקצועי מדויק, מיפויי פנים עם הדמיה מלאה ותכנית פעולה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח.

הטיפול הקלאסי של כרמי לטיפולי פנים לגברים כולל:

  • ניקוי הפנים – פילינג על בסיס טבעי לחידוש עור הפנים
  • במידת הצורך ניקוי קומדונים
  • החדרת ויטמינים להזנת העור
  • מסכות למיצוק ולהרגעה בהתאם לצורכי העור
  • טיפול הפנים לגבר כולל גם הדרכה של כרמי איך לשמור על העור מפגעי השמש, איזה קרם הגנה מתאים לעור של גבר שלא יהיה שמנוני מדי, האם בושם טוב לעור, איזה לחות מתאימה לעור של גברים ועוד.

טיפולי פנים לגברים מתבגרים כוללים גם טיפולים להעלמת קמטים, העלמת סימני גיל וכתמי שמש, עור לא אחיד ופיגמנטציה

טיפול פנים לגבר במקרים האמורים מחזרים את הביטחון הגברי שלך למראה צעיר ורענן.

עור עם כתמים ואי אחידות מוריד את הביטחון העצמי, נותן הרגשה לא נינוחה בחברה, משהו מציק לך ואתה באי שקט נפשי ומצב רוחך ירוד.

גם לך מגיע להרגיש צעיר עם עור בריא ורענן קורן ושמח.

במרכז הקוסמטי כרמי עוזרים לגברים לשמור על מראה צעיר ורענן עם 100% של בטחון.

טיפול פנים לגבר ממש שומר על גבריותו, על מראהו ועל התדמית שלו.

תהליך ההזדקנות מביא לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזור הפנים, ובנוסף אורח החיים והחשיפה לשמש מאיצים תהליכים אלו במיוחד אצל גברים.

טיפולי פנים לגברים אצל כרמי נותנים מענה אמיתי לבעיות העור בשילוב חברות הקוסמטיקה המובילות בעולם, טכנולוגיה חדישה ובאחריות מלאה, תוצאות נראות לעין בטיפול הראשון.

אנו מקפידים לשמור בקליניקה על הסטנדרטים הטיפוליים ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתקבלו את הטיפול האופטימאלי והיעיל ביותר.

תארי לעצמך שאת מתעוררת מאופרת ממש כמו בסרטים, נראת נפלא וזוהרת מהבוקר ו … עד שאת הולכת לישון. שיטת האיפור הקבוע מאפשרת לך לשמור על מראה מושלם כל הזמן.

האיפור הקבוע דורש מיומנות רבה, שכן הוא מתבסס על מילוי מדויק של תאי העור בפיגמנטים של צבע. לכן חשוב לבצע את הפעולה רק אצל אנשי מקצוע. על פי רוב, האיפור הקבוע מתאים לעיניים שהן ראי הנפש שלך, לשפתיים שהן האיבר החושני ביותר בפנייך ולגבות שיוצרות מסגרת לפנים.

בכרמי קוסמטיקה אנו מקפידים להתעדכן בכל עת במטרה להציע לך את הפתרונות המתקדמים והמתאימים לך ביותר. לכן התמחינו בשיטת האיפור הקבוע. שיטת כרמי להדגשת תווי פנים משלבת ידע ואומנות, עם טכנולוגיה חדשנית, ללא כל כאב. השיטה מעניקה לך מראה טבעי, מבליטה את תוויך היפים ומטשטשת פגמים קלים.


בשלב ראשון נעשית התאמת גוונים בהתאם לגוון עורך ותווי הפנים שלך. רק אז מתחיל הטיפול עצמו. אנו משתמשים אך ורק בצבעים המופקים מחומרים טבעיים על בסיס מינרלים אשר אינם גורמים לכל תופעות הלוואי ובאישור משרד הבריאות. במהלך הטיפול, אנו מקפידים על סטריליות מוחלטת המונעת תופעות לוואי , עד למתן תוצאה מושלמת. מעתה בלי לטרוח או לבזבז זמן, על להתאפר בבקר ועל ניקוי בערב, תמיד תראי נפלא ! התוצאות יראו מקסימות, כבר אחרי הטיפול הראשון.

ייעוץ והדמיה ללא תשלום צלצלו עכשיו 072-33-80-255