טיפול לרגליים סוכרתיים

טיפול לרגליים סוכרתיים – תופעות לוואי-איך למנוע סיבוכים? פדיקור רפואי לסוכרתיים – כל מה שחשוב לדעת!
אנשים עם סוכרת עלולים לסבול מסיבוכים רבים, בין היתר מבעיות עם כפות הרגליים.

מה חשוב לעשות ומהם סימני האזהרה?
סיבוכי הסוכרת נובעים מהרס של כלי הדם בגלל הצטברות של סוכר בהם והם מורגשים בין השאר בירידה בתחושה בידיים וברגליים.

1. חשוב מאד לעקוב אחרי התחושה בכפות הרגליים על מנת לא לפגוע בשלמות העור. עקב העור העבה, הרגישות, כיבים שיש להם קושי בריפויי, יבלות, פטרת הציפורניים, מומלץ לבצע פדיקור רפואי שמותאם לחולי סוכרת במקום שיודעים לטפל בחולי סוכרת.

חשוב לשמור על ניקיון כפות הרגליים, טיפול בפטרת  וביבלות הוא [מאסט] חשוב מאד כדי לא להחמיר את המצב.


לכן מומלץ לעשות פדיקור רפואי כל חודש לפחות במטרה למנוע הדבקות שאר אצבעות הרגליים בפטרת הציפורניים, עדיף ונכון לטפל בפצעים בשלב מוקדם על מנת למנוע סיבוכים.

2. חשוב לנעול נעליים נוחות שלא יוצרים לחץ על כפות הרגליים, חלוקת המשקל וכיפוף האצבעות [גיל]

גורמים ליבלות בכף הרגל ולכאבים, כמו כן פעילות ספורטיבית מוסיפה המון לזרימת הדם ולמניעת פצעים.

3. מומלץ לא ללכת יחפים, בגלל העדר התחושה, לפעמיים לא שולטים בטמפרטורה של מים חמים, בקבוק חם ועלולים לגרום לפצעים בכפות הרגליים. מומלץ שפדיקוריסטית רפואית תגזוז בזהירות את הציפורניים – גזירה נכונה מונעת ציפורן חודרנית.

בקליניקה של כרמי ברחובות – כרמי מרכז קוסמטי רפואי תוכלו לקבל שרות מסור לפדיקור רפואי לחולי סוכרת וזאת המומחיות של המרכז ובנוסף התמחות בחיסול פטרת הציפורניים בלייזר בשילוב טכנולוגיית גז אוזון שעושה סוף למטרד האסתטי, פטרת ציפורניים שלא מטופלת כראוי מדביקה אותך ואת בני משפחתך. השיטה הייחודית גורמת לחיסול הפטרת ולריפויי פצעים סוכרתיים בכף הרגל, מונעת זיהומים, מונעת את התפשטות הפצעים הסוכרתיים בכף הרגל.

4. חולי סוכרת סובלים מבעיות בגפיים התחתונות, זרימת דם פחותה, פצעים שלא מחלימים, פטרת, יבלות, אצבעות רגליים מעוותות, עור עבה, ויפתחו סיבוך שנקרא – כף רגל סוכרתית. תהליכי ההחלמה ארוכים יותר ולכן הטיפול בגז אוזון הוא יעיל ואפקטיבי ביותר, בשילוב לייזר שמשמיד את הפטרייה.

5. כיצד מסייע גז אוזון בריפוי פצעים ברגלי חולי סוכרת?
גז אוזון הינו אחד מחומרי החיטוי החזקים ביותר בטבע, הורג חיידקים, וירוסים ופטריות, ומסייע בשיפור המערכת החיסונית, מזרז ריפויי פצעים כרוניים, דלקתיים וקשיי ריפויי.
מחקר שנעשה בארץ [בית חולים וולפסון] הגיע למסקנה מדעית כי השימוש בגז אוזון מאפשר ריפויי פצעים ברגליים של חולי סוכרת ויש תוצאות קליניות מוכחות. [מרפה כיבים ברגליים של חולי סכרת]

גז האוזון מחטא את הפצעים, יעיל ומתאים לריפויי פצעים ברגליים לסוכרתיים ומונע התפשטות זיהומים ברגליים.

מטרתה של המרפאה כרמי מרכז קוסמטי רפואי לעזור לחולי הסוכרת בטיפול תומך, הקלה בכאבים כתוצאה מיבלות, פדיקור רפואי לסוכרתיים, סוף לפטרת הציפורניים,  ולסייע בריפויי הפצעים בכפות הרגליים של חולי סוכרת.

נשמח לתת מענה לכל שאלה, יעוץ ראשוני ללא תשלום
072-3380255