הצרת היקפים והמסת שומן

הדיאטות ואימוני הכושר לא עוזרים? הג’ינס לא עולה? מתביישת לחשוף את גופך?

מתוסכלת? 
יש לנו פתרון בשבילך !!!

את תגידי “קבלתי את החיים בחזרה”

כרמי מרכז קוסמטי רפואי עוזר לאנשים לעצב את גופם, ללא ניתוח, ללא תופעות לוואי ובקלות.

נשים רבות עומדות מול הראי ומרגישות לא נוח עם הגוף שלהם, מרגישות שהג’ינס לוחץ. שום בגד לא מתאים, והרגשה של תסכול וכעס משתלט עליהם.

רוצות שינוי ולא יודעות איך?
אפשר לומר כי אחד הבעיות המטרידות יותר מכל נשים היא מראה גופם, במיוחד לקראת הקיץ שיש חשיפה יותר, בגד ים, שמלות חשופות ועוד.
הטכנולוגיה של המסת שומן בגלי רדיו טובה גם למי שמחפשת לבצע הצרת היקפים בירכיים:

1. לאחר הטיפולים יש שיפור משמעותי במרקם העור ומיצוקו.

2. הצרת היקפים ממוצעת של 2-7 ס”מ כבר לאחר 3 טיפולים התוצאות נראות לעין.

הטכנולוגיה המהפכנית של המסת שומן בגלי רדיו משלבת 4 סוגי טכנולוגיות
  • אנרגיה של אור אינפרא אדום.
  • RF.
  • וואקום.
  • עיסוי לימפטי.
  • השילוב המנצח מביא לתוצאות המצופות

המכשיר מאושר עיי ידי ה-F.D.A.  האמריקאי ו- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

מהיום קל פשוט ומהיר יותר להיפטר מהשומנים גם באזורים בעיתיים, המכשיר נותן פתרון אמיתי למעוניינים בטיפולי המסת שומן בבטן, הצרת היקפים בירכיים, הצרת היקפים בבטן וכן מיצוק עור הזרועות שלא יהיה מדלדל.

כל אישה שרוצה להיות אסתטית רוצה לעצב את גופה ולטפל בהעלמת צלוליט עצבי את גופך ביום אחד כמו שאת רוצה, תגידי לא הגיע הזמן לשים לזה סוף!.

הטכנולוגיה המתקדמת להמסת שומן בגלי רדיו מאפשרת טיפול בהמסת שומן ממוקד באזורים בעיתיים כגון: זרועות, סנטר כפול, הצרת היקפים בבטן, הצרת היקפים בירכיים ועוד.

מחקרים קליניים הראו כי המערכת של המסת שומן בגלי רדיו מאפשרת השגת תוצאות הדומות לאלו שהושגו על ידי שאיבת שומן כירורגית [ניתוח מורכב ומסוכן ] תוצאות בדוקות :
 
  • המסת שומן של כ-300 קלוריות
  • הפחתה של עד 30% בעובי שכבת השומן
  • הצרה של עד כ-4 ס”מ בהיקף הבטן בטיפול אחד האורך כ-20-40 דקות
  • הידוק ומיצוק העור באזור המטופל.

אנו מקפידים לשמור בקליניקה על הסטנדרטים הטיפוליים ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתקבלו את הטיפול האופטימאלי והיעיל ביותר.

תארי לעצמך שאת מתעוררת מאופרת ממש כמו בסרטים, נראת נפלא וזוהרת מהבוקר ו … עד שאת הולכת לישון. שיטת האיפור הקבוע מאפשרת לך לשמור על מראה מושלם כל הזמן.

האיפור הקבוע דורש מיומנות רבה, שכן הוא מתבסס על מילוי מדויק של תאי העור בפיגמנטים של צבע. לכן חשוב לבצע את הפעולה רק אצל אנשי מקצוע. על פי רוב, האיפור הקבוע מתאים לעיניים שהן ראי הנפש שלך, לשפתיים שהן האיבר החושני ביותר בפנייך ולגבות שיוצרות מסגרת לפנים.

בכרמי קוסמטיקה אנו מקפידים להתעדכן בכל עת במטרה להציע לך את הפתרונות המתקדמים והמתאימים לך ביותר. לכן התמחינו בשיטת האיפור הקבוע. שיטת כרמי להדגשת תווי פנים משלבת ידע ואומנות, עם טכנולוגיה חדשנית, ללא כל כאב. השיטה מעניקה לך מראה טבעי, מבליטה את תוויך היפים ומטשטשת פגמים קלים.


בשלב ראשון נעשית התאמת גוונים בהתאם לגוון עורך ותווי הפנים שלך. רק אז מתחיל הטיפול עצמו. אנו משתמשים אך ורק בצבעים המופקים מחומרים טבעיים על בסיס מינרלים אשר אינם גורמים לכל תופעות הלוואי ובאישור משרד הבריאות. במהלך הטיפול, אנו מקפידים על סטריליות מוחלטת המונעת תופעות לוואי , עד למתן תוצאה מושלמת. מעתה בלי לטרוח או לבזבז זמן, על להתאפר בבקר ועל ניקוי בערב, תמיד תראי נפלא ! התוצאות יראו מקסימות, כבר אחרי הטיפול הראשון.

ייעוץ והדמיה ללא תשלום צלצלו עכשיו 072-33-80-255

דילוג לתוכן