הסרת שיער בפנים ברחובות

הסרת שיער מהפנים-טיפול “שורש ” לבעיה האסתטית
המרכז לאסתטיקה רפואית כרמי קוסמטיקה בעל ניסיון ומומחיות בשטח הסרת שיער מהפנים מנצל את הידע של 30 שנות עבודה בשילוב טכנולוגיה מתקדמת על מנת למגר את שיעור היתר בפנים ולתת פתרון מידיי ויעיל.

השיטה שפיתחה כרמיCLEAR MATRIX  – יעילה להסרה סופית עם השפעה מידית, החל מהטיפול הראשון רואים תוצאות, ללא כאב, ללא גילוח, ללא הסרת שיער מהפנים בלייזר.

גם לך, גם לנשים אחרות שיעור בפנים הוא ממש תסכול בלתי נסבל “ומשגע”. כל אישה, היא חושבת שרואים  רק את השערות בפנים שלה כשמסתכלים עליך.

הסרת שיער מהפנים היא בעיה שמטרידה נשים רבות, גורמת לתחושה של חוסר בטחון, האישה עם שיער בפנים מרגישה לא אסתטית, לא נשית, ויש לה את הצורך כל הזמן להסתיר את הבעיה ולכן אינה מרגישה נוח בחברה.

נשים רבות חוששות שהטיפול יחמיר את הבעיה ולכן הפינצטה הופכת לכלי חובה בתיק האיפור שלה, ומבלי להרגיש האישה מתעסקת ארוכות מול כל מראה גם בבית וגם במכונית בלתלוש את השערות מהפנים.
מי שחוותה את זה מכירה את חוסר האונים והתסכול, וכל מה שאישה רוצה הוא פנים חלקות וללא זיפים.

ואני נזכרת בסיפור של נ’ מת”א והיא מספרת:
“תקופה ארוכה סבלתי משיעור יתר בפנים, נסיתי הכל, הסרת שיער באפילציה, הסרת שיער מהפנים בשעווה, הסרת שיער בחוט, יום אחד נתקלתי במודעה של הסרת שיער מהפנים בלייזר מלאת מוטיבציה ותקוות פניתי למרכז להסרת שיער פנים בלייזר והתבקשתי לגלח את הפנים לפני הטיפול בלייזר.

הגעתי הביתה עם הרגשה נוראית, הרגשתי לא נשית ועצם המילה גילוח הרתיעה אותי. התוצאות לא היו לרוחי וכן כל המגבלות, אפילו הרגשתי שהשיעור בפנים גבר והלייזר העיר תאי שיער שהיו רדומים – ממש נמאס לי.

שמעתי מחברה על כרמי קוסמטיקה, וכרמי ממש הצילה אותי מהמטרד הנוראי ולה אני חבה תודה רבה.”

כל אישה שעברה סדרת טיפולים אצלי הרגישה הקלה עצומה, והיא מספרת לי שהפכה לאדם חדש עם בטחון עצמי ומרגישה שמחה ואושר רב.

השיטות השונות להסרת שיער בפנים
  1. גילוח – שיטה שיש לה שימוש הכרחי בהסרת שיער בלייזר, הגילוח מחזק את שורש השערה ומעבה אותה, השיער נעלם 2-3 ימים בלבד, עצם המילה גילוח, מביעה סיטואציה לא נוחה לאישה. גם הסרת שיער מהפנים במכונת גילוח יוצרת גירויים, פיגמנטציה בעור האישה הרגיש ולא מומלץ.
  2. משחה להמסת שיער מהפנים – משהו דומה לגילוח, המשחה יכולה לגרום לגירויים בעור, כתמים, אין פגיעה בשורש השערה.
  3. הסרת שיער פנים בשעווה – מריטת השערות מלווה בכאבים הטיפול מתאים לשבועיים בלבד. מריטת שיער מהסנטר גורמת לשערה לגדול שוב.
  4. הסרת שיער באפילציה בפנים – הסרת שיער באפילציה ברחובות – שיטה ישנה ואיטית הייתה טובה בזמנו, עבודה שלוקחת הרבה זמן לא ניתן לראות את מסלול השערה בתוך העור תוצאה סלקטיבית ולא תמיד יעילה.
  5. הסרת שיער בלייזר בפנים – הטיפול בלייזר כואב לחלק גדול מהנשים, יש צורך באלחוש מקום הטיפול. הסרת שיער מהפנים בלייזר ניתן לעשות רק בעזרת גילוח, דבר שמרתיע המון נשים, לייזר יכול לגרום לכתמים ופיגמנטציה בעור הפנים כתוצאה מהטיפול בלייזר בפנים. שיעור בפנים נשיות עלול ליצור קונפליקט פנימי  ורגשי עמוק, עלול ליצור בעיות ביצירת קשר חברתי, הסתגרות ופגיעה בהערכה העצמית.
אז מהי השיטה של כרמי קוסמטיקה להסרת שיער בפנים ברחובות ?
כשמדובר בטיפול כל כך רגיש יש צורך במיומנות מקצועית רחבה, דבר ראשון אבחון ראשוני מדויק, חשוב לאבחן אם שיעור היתר בפנים הוא תוצאה של בעיה הורמונלית לפי אזור השיעור, האם הוא מופיע בסנטר או בצוואר או בפאות.
לכן הטיפול בהסרת שיער מהסנטר יהיה שונה מהסרת שיער בפאות או הסרת שיער מהצוואר.
בעיות הורמונליות אצל נשים  מתחילות להראות בשינוי גיל, נטילת גלולות הריון, גיל המעבר, מחלות עור מלוות בצלקות, סטרואידים.
האבחון המקצועי המקדים להסרת שיער פנים  בשילוב אנרגיה אור IP פלוס פורמולות פורצות דרך על בסיס הורמונלי עושים את העבודה, רואים תוצאות מדהימות.
השיטה היא בטוחה, ללא כאבים, ללא כוויות וללא תופעות לוואי ואין צורך באלחוש מקום הטיפול.
טיפול הסרת שיער מהפנים בכרמי קוסמטיקה ברחובות גורם לשינוי משמעותי בעובי השערה, בחוזק השערה ובצפיפות השערות בפנים.
התופעה היא חמורה ואי אפשר להסתירה מבלי לפתור את הבעיה מהשורש, ולכן השיטה של כרמי בהסרת שיער מהפנים היא אפקטיבית.

אם יש לך שאלות  התקשרי עכשיו  08-9495127
או השאירי פרטים ואני אחזור אליך
דילוג לתוכן