ביקורות

עשיתי טיפול אחד של העלמת פצעים וסימנים, תוצאה מטורפת כבר מהטיפול הראשון. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום!
חופית שלום
"תוך שבועיים מיום השימוש בתכשירים חל שיפור ניכר במצב האקנה בפנים, כרמי את קוסמת, תודה על הליווי והתמיכה".
סטאר כנר
כרמי בידיה האמונות ובמגע הקסם הופכת כל דבר למושלם, כך בטיפולים המורכבים והפשוטים כאחד היא ברגישות ומיומנות ניגשת לעבודה. המקצועיות ניכרת בכל שעל וכך גם האינטואיציות והלב הענק. חוויה מושלמת.
מיכל גלס
בתור לקוחה של שנים אין ספק שהיא מספר אחת מקצועית, יסודית, נעימה תמיד מתקדמת בטכנולוגיה ממליצה בחום
אביגיל פרץ
הגעתי מאוד מהוססת למרפאה של כרמי אחרי חודשים של התמודדות עם אקנה. כרמי ואנה מקסימות נתנו שירות מעולה והתוצאות נראו ישר אחרי הטיפול הראשון ( סהכ 4 טיפולים) ממליצה מכל הלב!!!!!!
אושרית פינקלשטיין
טיפלתי אצל כרמי שרות מעולה העור חלק האבחון שנעשה לי מקצועי תודה רבה לה על העזרה
איילת פליסיאן
הייתי אצל הרבה רופאים אף אחד לא עזר לי כמו כרמי היא מקצועית מעולה מומלץ מומלץ
אסתר שמאמא
הגעתי לכרמי קוסמטיקה עם המון פצעי אקנה וצלקות על הפנים שהורידו לי את הביטחון התחלתי אצל כרמי טיפול ואחרי חודש וחצי ראיתי שיפור משמעותי בפנים העור נהיה יותר חלק כבר לא יוצאים לי פצעים ואני מבסוט לכול מי שחושב על לעשות טיפולי צלקות או אקנה רק אצלה!!
אביעם ברוך
מקום נקי ומזמין שירות עם חיוך נהנתי מכל רגע והכי חשוב מקצועי ופתרה לי את הבעיה
Liron Ezra
ריפאה אותי מאקנה במקצועיות הגינות ותמיד נתנה שרות הוגן יש לה מלא מתחרים בארץ והגעתי אליה מהמלצות של רופאים
נאיפה אבו סויס
הגעתי לכרמי עם פצעים וצלקות רבות בגב ובישבן, וכבר אחרי הטיפול השני יש תוצאות נפלאות וממש משנות חיים. בעקבות ההצלחה של טיפולי הגב המשכתי לטיפול פנים באקנה וגם שם אחרי הטיפול הראשון תוצאות שלא היו מאף רופא עור או משחה. ממליצה לכולם!!!
יובל שוורץ
הגעתי לכרמי לאחר שנים של צלקות של אקנה בגב. כרמי טיפלה בי במסירות עד שיצאתי מרוצה. התוצאות פשוט מדהימות!!
Yaniv Ben David
הגעתי לכרמי עם פצעים בגב וגב נורא מכוער ומצולק מאקנה. הגעתי עם ספקות ולא ידעתי עד כמה זה באמת עובד ואם זה חרטא. אך אני יכול להגיד לכם שהטיפול בהחלט עובד ועובד מצויין אפילו זה פשוט קסם. כל הפצעים נעלמו ואיתם גם הצלקות, הגב שלי נקי מהכל וסוף סוף אני יכול להוריד חולצה מבלי להתבייש. תודה רבה לך כרמי על הטיפול ועל השירות המסור.
חנניה בנגייב
תודה מאוד מאוד, הזה יופי של תוצאות יפיפיות ממש על הטיפול הראשון ,העור נהיה אחרת חדש ויפה ובמיוחד שירות טוב תודה ענקית מאוד מאוד
Alazar Cohen
אני הגעתי לכרמי כשכל הגב שלי מלא פצעים וצלקות הייתי מתבייש להוריד חולצה בים. אחרי הטיפול הראשון כבר ראיתי שינוי משמעותי כשחלק מהפצעים והצלקות בגב שלי נעלמו. היום אחרי הטיפול האחרון אני באמת יכול להגיד שאני מאוד מרוצה ושהגב שלי נקי מפצעים וצלקות לגמרי. אחלה שירות מקצועי ואמין.
Matan Haim
הייתי אצלה לפני כמה שנים בטיפול קוסמטי לישבן , מאוד מרוצה חזרתי היום אחרי כמה שנים לפגמנטציה בבית שחי מעולות, מקצועיות ושירותיות!!!
mor luzon
איזה תוצאות מדהימות !!! אחרי הטיפול הראשון של האקנה בישבן - ראיתי תוצאות מדהימות . מה שאף רופא רגיל , או רופא עור לא הצליחו לעשות . המקום הזה הצליח! מומלץ בטירוף !!
avital biloski
מקום נאה, מזמין, מטופח. המיקום שלו מצויין, הוא ממש ליד תחנה מרכזית ברחובות. השרות נהדר, הבחורות אדיבות ונחמדות מאוד. הטיפול מעולה.
חנה דמארי
הגעתי עם פצעים וכתמים שחורים במותניים ובישבן הגעתי להתייעצות קיבלו אותי נורא יפה כרמי דיברה איתי והסבירה כל שלב ושלב בטיפול הייתה סבלנית נעימה וראיתי תוצאות כבר אחרי טיפול ראשון כל הקטמים השחורים נעלמו כמעט לגמרי והפצעים התחילו להפסיק לצאת, לאחר שלושה שבועות כבר תוצאות של שמיים וארץ ממליץ בחום למי שסובל מאותה בעייה
מאור דומאני
הגעתי לכרמי עם פצעים שנגרמו לי עקב בד מסוג פוליאסטר ולא היו מוכנים לרדת! לאחר הטיפול של כרמי ושבוע עם המשחות שקיבלתי ממנה נותרתי חלקה ללא פצע אחד! מומלצת ביותר!!!
Matan Ezra
דילוג לתוכן